fbpx

Kişiye Özel Evlenme Teklifleri

, , , ,

Evlenme teklifinizin eşsiz, sadece size ve partnerinize özel olmasını ister misiniz? O halde Hayatımın Sürprizi ekibinin itinayla hazırladığı tiyatroda evlenme teklifi veya sokak tiyatrosuyla teklif paketlerimiz hakkında bilgi edinmelisiniz. Kişiye özel sürpriz yapmak isteyenlerin yanı sıra genel olarak sanata, özel olarak sinema ve tiyatroya düşkün olan kişilere de hitap eden bu tip organizasyonlarda çiftin hikayesi drama haline getiriliyor ve profesyonel oyuncular tarafından sahneye koyuluyor. Böylece ortaya benzersiz bir evlenme teklifi çıkıyor. Çünkü aşıkların hikayeleri tanışma yeri ve şartları, ilk tanışmada yaşananlar ve hissedilenler, yaşanan güzel şeyler ve aksilikler, çift için özel bir değeri olan mekanlar, şarkılar ve sözler, darılıp barışma süreçleri açısından farklılık gösteriyor.

Bu tarz bir sürpriz yapmayı isterseniz, bize ilişkinize dair bazı detayları anlatmanız gerekiyor.

Bu detayların neler olacağı size kalmış tabii ki ama ne kadar çok malzeme verirseniz ikiniz için hazırlanacak olan oyun da o kadar zengin içerikli, o kadar dolu dolu olacaktır. Nasıl bir ortamda tanıştığınız, kız arkadaşınızla tanıştığınız zaman neler hissettiğiniz, onu sizinle beraber olmaya ikna etmek için gösterdiğiniz çabalar, bizim şarkımız diyebileceğiniz parçalar, beraberce gitmeyi en çok sevdiğiniz veya çok mutlu anlar geçirdiğiniz bir yer, birbirinize hitap ederken kullandığınız özel sözler gibi ayrıntıları kullanarak sizin için, tamamen sizin aşkınıza özel bir senaryo hazırlıyoruz. Arzu ederseniz bu senaryo ikiniz için değeri olan tek bir olayın hikayesi olarak da hazırlanabiliyor. Bir diğer alternatif olarak, bunu yapabileceğinizi düşünüyorsanız, senaryoyu sizin hazırlamanıza da açığız.

Bu tiyatro organizasyonu için özel bir afiş de hazırlıyoruz tabii. Oyunu sevgilinizle baş başa veya teklifiniz sırasında orada olmasını isteyeceğiniz yakınlarınız ve arkadaşlarınızla beraber izleyebilirsiniz. Sokakta tiyatro oyunuyla evlenme teklifi yapmayı tercih etmeniz durumunda da tanıdıklarınızı çağırabilirsiniz tabii ki. Bu durumda çevrede başka kişiler de olacak ve hiç değilse bir kısmı bu eğlenceli olayı seyredip sonunda yaşanacak mutluluğa ortak olacaklardır. Tercihinizi bu tekliften yana kullanırsanız kız arkadaşınızın bu şartlarda teklif almaktan hoşlanıp hoşlanmayacağını dikkate almayı unutmayın. Gerçi her türlü sürpriz organizasyonda düşünülmesi gereken bir detaydır bu. Partnerinizi en çok mutlu edecek teklif türünün hangisi olabileceğini iyi düşünmelisiniz.

Kişiye özel sürprizler, tecrübeli ekibimizin hazırladığı organizasyonlardan sadece biridir. Teknede, evde, sinemada, sokakta, kumsalda yapabileceğimiz organizasyonların yanında helikopterle ve yatta lazerle yapabileceğimiz alternatif tekliflerimiz de var. Ayrıca sürpriz doğum günü, evlilik yıldönümü kutlamaları ve farklı kategorilerdeki sevgiliye sürpriz organizasyonlarıyla da hizmetinizdeyiz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp