fbpx

Kış Sezonu İçin Teklif Önerileri

, , ,

Kış iyice bastırdığı zaman kumsal, ada ve sokak ortamlarında evlilik teklifi yapmak pek keyifli olmayabilir. Bu şartlarda üşümeden romantik saatler geçirebileceğiniz kapalı mekanlar daha iyi bir alternatif olacaktır. Kışın evlenme teklifi yapacak olanlara önerebileceğimiz birçok seçenek var. Bunların neler olduğunu öğrenmek ister misiniz?

*Kız Kulesi: Hikayesi Olan Bir Yerde Unutulmaz Saatler

Kız Kulesi’nin en üst katındaki Kulede Bar’da kız arkadaşınızla beraber romantik saatler geçirme ve planladığınız evlenme teklifini zevkli bir şekilde süslenmiş, kristal aksesuarlar ve mumlarla dekore edilmiş bir masanın başında yapma fikri kulağınıza nasıl geliyor? Ortamı süslemek için gül yaprakları, kalp şekilli aksesuarlar, boncuk dizileri gibi aksesuarlar da kullanıyor, bara çıkan merdivenleri de ayrıca süslüyoruz.

Romantizmi seven kadınların hayalini süsleyen böyle bir ortamda geçireceğiniz saatler hayatınızın en unutulmaz saatleri arasında yer alacak.

*Sapphire: İstanbul Ayaklarımın Altında, Sen Karşımdasın, Hayat Çok Güzel

İstanbul’daki Sapphire binası sevgiliye romantik bir sürpriz yapmak isteyenler için ideal bir mekan. Cam kenarındaki masanızdan İstanbul ışıl ışıl görünüyor, Vip garsonunuz bir dediğinizi iki etmemek için hazır ve arzu ederseniz profesyonel müzisyen arkadaşlarımızdan biri size özel parçalar çalıyor. Başınızı çevirdiğiniz her yerde mumlar, fenerler, biblolar, gül yaprakları görüyorsunuz. Zemine gül yapraklarıyla bir kalp figürü çiziyor, yaprakların arasına mumlar serpiştiriyor, kalbin ortasına isimlerinizin baş harflerini yazıyoruz. Arzu ederseniz yüzüğünüz masanıza Matruşka bebekler gibi iç içe geçmiş kalp kutuların içinde geliyor.

“Benimle evlenir misin?” diye sorduğunuz zaman kız arkadaşınızın döktüğü mutluluk gözyaşlarına paha biçilebilir mi?

*Sinema: Sahnede Birdenbire Sizin Filminiz Başlıyor

Kış havası, dışarısı soğuk ve rüzgarlı, hatta belki biraz da kar yağmış ama siz sıcacık bir sinema salonundasınız. Heyecanlısınız, kız arkadaşınız bilmiyor ama siz biliyorsunuz, film başlamadan önce veya ara sırasında sahnede sizin filminiz belirecek. O filmde bize sağladığınız fotoğraflar ve videolar yer alacak; ortak anılarınız, ilk tanıştığınız yerden görüntüler, arkadaşlarınızın veya yakınlarınızın sevgilinizi size evet demeye teşvik eden konuşmaları, ne isterseniz.

Hazırladığımız evlenme teklifi videosu beyazperdede belirdiği zaman kız arkadaşınız neler hissedecek dersiniz? Ya siz neler hissedeceksiniz size

kalbi hızla çarparak, gözleri ışıldayarak evet dediği anda?

*Tiyatro: İşte Bu Bizim Hikayemiz

Kışın evlilik teklifi yapmayı düşünenlere önereceğimiz ortamlardan biri de tiyatro salonu. Özellikle sanatsever çiftlere hitap eden bu organizasyon için profesyonel tiyatro sanatçıları sizin verdiğiniz bilgilere dayanarak özel bir oyun hazırlıyorlar. Senaryo sonunda sizlerin de sahneye çıkacağınız bir şekilde yazılıyor ve teklifinizi orada yapıyorsunuz. Oyunu baş başa izleyebileceğiniz gibi, mutluluğunuza ortak olmaları için ailenizden veya arkadaşlarınızdan birilerini de davet edebilirsiniz.

Bu projeyi hava şartları uygun olduğu zaman sokak ortamında da gerçekleştirebiliyoruz.

*Ev Ortamı: Evinizin Bir Kısmını Teklifiniz İçin Süslüyoruz

Sıcacık eviniz neden kışın soğuğunda teklifinizi yapabileceğiniz bir yer olmasın? Bunun için evinizin belli yerlerini, örneği salonunu romantik bir teklif ortamına dönüştürmek için özenli bir süsleme çalışması yapıyoruz. Bunun için kalp şeklinde uçan balonlar, tea light mumlar, gül yaprakları ve dekoratif aksesuarlar kullanıyoruz.  Arzu ederseniz uygun bir yere 2 kişilik şık bir masa da kuruyoruz.

Yaşadığınız evi bir sebeple bunun için uygun bulmuyorsanız Boğaz manzaralı evde evlenme teklifi organizasyonumuzu tercih edebilirsiniz.

Anları Ölümsüzleştiren Fotoğraf Ve Video Çekimleri İçin De Hizmetinizdeyiz.

Amatör veya profesyonel sanatçı arkadaşlarımız (Hangisini tercih ederseniz) yaşadığınız unutulmaz anları kayda alıyorlar. İsterseniz daha sona bu görsel malzemeyi düzenliyor, en güzel çekimleri seçiyor, gerekirse müzik vb. detaylar ekliyor ve size teslim ediyoruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp