fbpx

Kafede Evlilik Teklifi

,

Seni seviyorum” cümlesini oluşturan kırmızı renkli, büyük boyutlu harfler, gül yaprakları, tealight mumlar, kalp formunda kırmızı balonlar ve şık kristal aksesuarlar kafede evlilik teklifi organizasyonumuzun belli başlı malzemelerini oluşturuyor. Bunlara arzu ederseniz çiftin isimlerinin dev boyutlu baş harflerini de ekliyoruz.

Kafede evlenme teklifi organizasyonu için zemine gül yaprakları ve tealight mumlarla büyükçe bir kalp figürü çiziyor, ortasına yine yapraklarla isimlerinizin baş harflerini yazıyoruz. Teklif anlarında volkan patlatarak mutluluğunuza parıltı katıyoruz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak amatör veya profesyonel fotoğraf ve video çekimlerinizi de yapıyoruz. Organizasyon sırasında arzu ettiğiniz şarkıları yayınlıyoruz.

 

Organizasyon detaylarını müşterilerimizin talebine göre düzenliyoruz. Örneğin kafede güzel bir yemek masası hazırlayabilir veya müzisyen arkadaşlarımızın canlı müzik yapmasını sağlayabiliriz. Bu olay için özel olarak hazırlanmış bir videoyu barkovizyon cihazıyla duvara yansıtabiliriz.

Bir teklif çiçeği veya pastası hazırlatmayı düşünürseniz bu konuda da yardımcı olabiliriz. Partnerinizin sevdiği çiçeklerden oluşan güzel bir buket hazırlatabilir. Konsepte uygun özel, lezzetli bir pasta yaptırılabilir. Bu gibi detaylar bu tip organizasyonların duygusunu ve enerjisini yükseltir.

Kafede Sürpriz Evlilik Teklifi

Bunun bir sürpriz evlilik teklifi olmasını istiyorsanız teklif günü geldiğinde her zamanki gibi davranmaya çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz, değil mi? Duyduğunuz heyecana rağmen serinkanlı ve rahat görünmelisiniz. Kız arkadaşınız bu buluşmanın farklı, romantik, unutulmaz bir hikayesi olduğunu, daha doğrusu olacağını anlamamalı. Teklif mekanına gelip özenle hazırladığımız dekoru görene kadar bir kafede oturup çay kahve içerek veya bir şeyler yiyerek sohbet edeceğinizi sanmalı. Bir yürüyüş yapmayı veya sinemaya gitmeyi teklif edip, yolculuk sırasında teklif mekanının önünden geçerken birer kahve içmenizin iyi olacağını söyleyebilirsiniz örneğin.

Bugüne özel teklif sözleri hazırladıysanız bunları unutmadığınızdan emin olun. Aldığınız yüzüğün yanınızda olduğundan da. Heyecanlı olmanız çok doğal ama kontrollü olmanız da önemli. Kendinize her şeyin yolunda gideceğini söyleyin. İyi, güzel, umutlu, olumlu şeyler düşünün.

Bizden yana içiniz rahat olsun, Hayatımın Sürprizi ekibi olarak, başımıza bir felaket gelmediği takdirde söz verdiğimiz günde ve saatte her şeyi konuştuğumuz şekilde hazırlamış olacağız.

Bu organizasyona dilerseniz arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı da dahil edebilirsiniz. Tekliften sonra ortaya çıkıp ikinizi kutlayabilir, mutluluğunuza ortak olabilirler.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp