fbpx

İzolettada Evlenme Teklifi

, , , , ,

Merhaba, hoş geldiniz. Arkadaşa, eşe, sevgiliye sürpriz yapmak isteyenler için çeşitli organizasyonlar hazırlayan Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size iyi bir haberimiz var. Portföyümüze yeni bir romantik organizasyon alternatifi ekledik: İzolettada evlenme teklifi. Son haftalarda sıklıkla ziyaret ettiğimiz bu şık mekan LifePark İstanbul bünyesinde yer alıyor. (Sarıyer / Bahçeköy) Ve her yanı camlarla çevrelenmiş, orman manzaralı kapalı bölümü, yeşillikler içindeki çevresi ve bahçesiyle gerçekten çok etkileyici görünüyor. İzoletta’da doğum günü organizasyonları da hazırladık ve müşterilerimiz mekandan çok memnun bir halde ayrıldılar. Fakat o başka bir konu, bugün size bu mekanda yapılabilecek evlilik tekliflerinin detaylarından söz edeceğiz.

İzoletta’ya girdiğiniz zaman bambaşka bir dünyaya adım atmış gibi oluyorsunuz. Kendinizi camdan bir fanusun içerisinde hissedeceğiniz mekanın geniş camlardan görünen muhteşem orman manzarası, pencerelerin önüne yerleştirilmiş masalar, bir tarafta önünde kütükten bir masa, etrafında bir oturma grubu olan bir şömine… Şömine ateşinin ortama kattığı ekstra sıcaklıkla gözlerinizin dinlendiğini, içinizin ferahladığını hissediyorsunuz. Hem şehrin içinde hem şehir kalabalığından uzan bu yerde araba trafiği yok, beton yapılar yok. Ortam insana huzur veriyor. Rustik tarzda, yani doğal malzemelerle ve bir köy veya orman evi tarzında dekore edilmiş olan mekan kendiliğinden romantik zaten. Bir de ekip arkadaşlarımızın sehpaların, masaların, fıçıların üstüne, zemine, camlara serpiştirdiği aksesuarlarla süslendiği zaman romantizm zirve yapıyor. Kız arkadaşınıza İzolettada evlenme teklifi yapmak iyi bir fikir, bundan emin olabilirsiniz. Yazın başka, kışın başka güzel bir yer burası. Havaların soğumaya yüz tuttuğu bu dönemlerde, dışarısı serin, bazen rüzgarlı ve sonbahar renklerine bezenmişken içerideki sıcacık ve huzurlu ortamda bulunup bu muhteşem manzarayı izleyerek sohbet etmek, müzik dinlemek, dans etmek şahane oluyor.

Bu güzel ortamı size özel bir hale getirmek için neler yaptığımızı da bilmek istersiniz herhalde.

Her birini özenle seçtiğimiz aksesuarlarla, yoğunluk zamanınızın çoğunu geçireceğiniz bölümde olmak üzere, mekanın tamamını süslüyoruz. Dekorasyonda organizasyonun türüne ve sizin hayallerinize uygun olacak şekilde geçici değişiklikler yapabiliyoruz. Ortamı süslemek için kalp şeklinde balonlar, tealight mumlar, fenerler, kuş kafesleri, inci dizileri gibi aksesuarlar kullanıyoruz. 2 kişilik romantik bir masa hazırlıyor, üstünü kaliteli ve estetik görünümlü, birbiriyle uyumlu kristal aksesuarlar ve küçük objelerle dekore ediyoruz. Zemine, gül yaprakları kullanarak, etrafı küçük mumlarla çevrelenmiş büyük bir kalp şekli çiziyor, kırmızı renkli, büyük boyutlu harflerle “Seni Seviyorum” yazıyoruz.

İzoletta’da evlenme teklifi yapmak isteyen müşterilerimizin özel isteklerini de dikkate alıyoruz tabii ki. Örneğin teklif yüzüğünün sürprizli bir şekilde getirilmesini isterseniz bunu ayarlayabiliriz. Süslemeyle ilgili hayalleriniz, özellikle kullanılmasını istediğiniz renkler, objeler, aksesuarlar varsa yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız. Mekana Vip bir araçla gelmenizi sağlayabilir, size özel şarkılar çalacak müzisyenleri dahil edip, pasta, çiçek gibi istekleriniz varsa temin edebiliriz. Her şeyin müşterilerimizin hayal ettiği şekilde olmasını sağlamak bizim için çok önemli. Aklınızdan geçenleri bizimle paylaşın, mümkün olanların hepsinin gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 18.11.2023


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp