İstanbul’un En Romantik Evlenme Teklifi Mekanları

, , ,

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak İstanbul’da evlilik teklifi yapmak isteyen müşterilerimiz için şehrin en seçkin mekanlarıyla anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Güzel İstanbul’da romantik bir evlilik teklifi yapılabilecek çok sayıda mekan var elbette. Ama biz çiftlerimizin tamamen baş başa kalabilecekleri, rahat edebilecekleri özel bir alanı, bir locası olan mekanları tercih ediyoruz. Böylece yüzüğünüzü diz çökerek veya başka bir şekilde uzatırken, kız arkadaşınız mutlulukla boynunuza atlar ya da sevinç gözyaşları akıtırken, dans ederken yabancı bakışlardan uzakta oluyor ve kendinizi daha rahat hissediyorsunuz.

İşte ekibimizin anlaşmalı olduğu yerler, işte İstanbul’un en romantik evlenme teklifi mekanları:

*Salacak açıklarındaki küçük bir adacığın üstüne inşa edilmiş, hakkında birçok efsane olan, geçmişi 2500 yıl öncesine dayanan İstanbul manzaralı muhteşem kule; Kız Kulesi.

*İstanbul’u 261 metre yükseklikten izleyebileceğiniz ve ikinize özel dekore edeceğimiz locasında unutulmaz saatler geçireceğinizin garantisini verebileceğimiz bir mekan; Sapphire binası.

*Maslak’taki Sheraton Hotel’in 26. katında bulunan ve şifreli kapısından girdikten sonra sizin için hazırladığımız masal diyarına adım atacağınız Sheraton Qubbe.

*Aşk – Memnu dizisi için kullanıldıktan sonra ün kazanan, manzarası ve ortamıyla baş başa romantik saatler geçirmek isteyen çiftler için ideal bir mekan olan Riva’daki taş ev.

*Tarihi atmosferi, zevkli dekorasyonu, menüsündeki birbirinden leziz deniz ürünleri ve manzarasıyla haklı bir üne sahip olan Del Mare Restaurant (Çengelköy).

İstanbul’daki evlenme teklifi mekanları arasında bizim anlaştığımız ve tavsiye ettiğimiz mekanlar yukarıda gördükleriniz olmakla beraber sizin beğendiğiniz ve mekan süsleme çalışmaları yapmamıza izin veren başka yerlerde de hizmet sunabiliyoruz.

Bu mekanlarda sevgilinize unutulmaz bir evlenme teklifi yapabilmeniz için ne gibi hazırlıklar yaptığımıza gelince

Bunlara sizin hayalleriniz doğrultusunda ekleme veya çıkarmalar yapabiliriz tabii ki.

*İkinize özel bir masa (Sandalyeleri giydirilmiş, üstü yemek takımları ve dekoratif aksesuarlarla ölçülü ve şık bir şekilde süslenmiş olarak.)

*Canlı müzik (Gitar, keman, yan flüt veya akordeon)

*Zemin süsleme (Tealight mumlar, gül yaprakları, ortasında isimlerinizin baş harflerinin bulunduğu büyük bir kalp, köpük harflerle “Seni seviyorum” yazısı)

*Kalp şeklinde balonlar, mumlar, gül yaprakları, boncuklar ve dekoratif objelerle ortam süsleme

*Kumsal süsleme (Riva’daki taş evde evlenme teklifi organizasyonu için.) İsterseniz sadece evi, dilerseniz hem evi, hem de kumsalı süslüyoruz.

Kumsala altında masasıyla güzel bir çardak kuruyor, etrafını mumlar ve fenerlerle donatıyoruz.)

*Fotoğraf ve video çekimi (Kız Kulesi dışında. Burada sadece mekanın anlaştığı kişilerin çekim yapmasına izin veriliyor.)


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp