fbpx

İstanbul’da Sinemada Evlenme Teklifi

, ,

Kabul etmek gerekir ki bir kadını mutlu etmenin yollarından biri ona romantik sürprizler yapmaktır. Durduk yerde alınan bir buket çiçek veya küçük bir hediye,“Haydi hazırlan, bu akşam deniz kıyısında güzel bir yemek yiyelim” cümlesi, özel olarak hazırlanmış bir ortamda sorulan “Benimle evlenir misin?” sorusu kadınların yüzünde güller açtırabilir. Hayatımın Sürprizi ekibinin hazırladığı sürpriz evlilik teklifi organizasyonları muhtemelen bu yüzden çok ilgi görmektedir, kız arkadaşının yüzünde güller açtırmak, gözlerinde inci tanesi gibi parlayan sevinç gözyaşları görmek isteyen erkeklerin varlığı yüzünden. Şimdi size bu organizasyonlardan birinden, İstanbul’da sinemada evlenme teklifi organizasyonundan söz etmek istiyoruz.

Düşünün

Kız arkadaşınızla beraber sinemaya gitmeye karar veriyorsunuz ama bu her zamankinden farklı bir sinema günü olarak planlanacak. Beraberce ekip arkadaşlarımızın ve arzu ederseniz sizin arkadaşlarınızın da bulunduğu salona girecek ve filmi izlemeye hazırlanacaksınız. Filmin seans arasında veya reklam gösterimi esnasında sizi bir sürpriz bekliyor olacak. Nasıl bir sürpriz mi? Sahnede ikinize özel hazırladığımız bir evlenme teklifi videosu görünmeye başlayacak. İlk önce büyük bir şaşkınlığa düşen sevgiliniz sonra toparlanacak ve bazen gülerek, bazen duygulanıp gözleri ıslanarak, bazen elinizi sımsıkı tutarak bu sahneleri seyredecek. Videonun sonunda teklifinizi yapacak ve hayatınızın sizi en çok mutlu eden “Evet” lerinden birini duyacaksınız.

Bir de şunu düşünün; hazırladığımız video mumlarla, gül yapraklarıyla, dekoratif aksesuarlarla süslediğimiz bir odada sadece ikiniz için yayınlanacak ve sonunda teklifinizi yapacaksınız.

Peki buna ne dersiniz?

Bir sinema salonu sadece ikiniz için kapatılacak veya içinde sinema perdesi bulunan bir oda hazırlanacak ve burada sizin seçtiğiniz romantik bir film yayınlanacak. Akabinde de sorunuzu sorup aldığınız evlenme teklifi yüzüğünü uzatacaksınız.

Arzu ederseniz İstanbul’da sinemada evlenme teklifi paketlerine başka unsurlar eklemek mümkün tabii, bunu konuyu karşılıklı olarak görüştüğümüz zaman konuşabiliriz. Kız arkadaşınız sanata, sinemaya tiyatroya düşkün biriyse tiyatroda evlenme teklifi veya sokak tiyatrosuyla evlenme teklifi organizasyonlarımız da ilginizi çekebilir.

Evlenme teklifi yaparken kız arkadaşınızın ne gibi ortam, mekan ve durumlardan hoşlanacağını mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Sevgiliniz İstanbul manzaralı şık mekanlarda bulunmaktan hoşlanıyorsa ona Kız Kulesi’nde evlenme teklifi yapabilirsiniz örneğin. Denizi seven biriyse bir kumsalda veya teknede evlenme teklifi almak hoşuna gidebilir. Havada seyahat etmeyi seviyorsa helikopterde evlenme teklifi organizasyonumuzu gözden geçirmelisiniz. Detaylar ve diğer alternatifler hakkında bilgi edinmek istediğiniz zaman Hayatımın Sürprizi isimli web sitemizdeki iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp