İstanbul’da Evlenme Teklifi Yapmanın 5 Yolu

, , ,

Kız arkadaşınıza İstanbul’da evlilik teklifi yapmak istiyorsunuz ama nasıl bir teklif yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz, öyle mi? Haklısınız, sonuçta bunun unutulmaz bir gün olmasını ve sevgilinize teklifin sadece kendisiyle değil, şekliyle de mutluluk vermeyi istiyorsunuz ve en iyi fikri bulmak kolay değil. Size biraz yardımcı olalım o halde. İşte İstanbul’da evlenme teklifi yapmanın 5 yolu:

1.Kız Kulesi Kuledebar’ı kapatın.

Kulenin yönetimiyle görüşün ve düşündüğünüz tarih veya tarihler için bunun mümkün olup olmadığını öğrenin. Şık bir yemek takımı, çok miktarda tealight mum, şamdanlar, dekoratif aksesuarlar, gül yaprakları, boncuk dizileri temin edin. Bunlar renk ve tarz itibarıyla birbirleriyle uyumlu olmalı. Mumları yakmak için 4 – 5 tane çakmak getirmeyi ihmal etmeyin. Randevu saatinden en az 2 – 3 saat önce orada olun. Bardaki gereksiz eşyaları balkona çıkarın, sadece bir yemek masasıyla 2 sandalye ve üstüne dekoratif objeler koymak için birkaç sehpa bırakın. Gül yapraklarının bir kısmını bara giden merdivenin basamaklarına serpiştirin, bir kısmıyla barın zeminine büyük bir kalp şekli çizin. İçine ikinizin baş harflerini yazarsanız güzel olur. Her basamağın 2 yanına tealight mumlar yerleştirin. Kalan mumları barın zemininse serpiştirin. Aldığınız yemek takımlarını masanın, süs eşyalarını masa, bar ve içeride bıraktığınız sehpaların üstüne dengeli ve zevkli bir şekilde yerleştirin. Masayı ve sandalyeleri giydirmeyi unutmayın. Garsonlardan biriyle size servis yapması için anlaşın. Çalınacak parçaları ayarlamayı unutmayın. Randevunuz yakınlaştığı zaman mumların hepsini yakın.

2.Bir yat kiralayın

Bir lazer cihazı ile onu kullanacak birini ayarlayın. Randevuya 2 saat kadar kala teknede olun. Yanınıza 2 kişilik yemek takımı, bardaklar, meyve ve çerez tabakları, dekoratif aksesuarlar almayı unutmayın. Masa süsleme konusunda kendinize güvenmiyorsanız önceden internetteki örneklere bakın. Bir dilek ağacı temin edip üstüne fotoğraflar, aşk dolu notlar yazarsanız güzel olur. Sevgiliniz geldiği zaman tekne her şeyiyle teklifiniz için uygun olmalı. Bir teknede lazerle evlilik teklifi organize etmeye çalıştığınızdan randevuyu havanın karardığı veya kararmaya yüz tuttuğu saatlere vermelisiniz. Belirlenen bir vakitte Boğaz Köprüsü’nün altına lazerle evlenme teklifi sözleri yazılacak. Bu esnada konfetiler, volkanlar patlatılmasını ayarlayabilirseniz güzel olur. Kiraladığınız yat herhangi bir yat değil sağlam, teklifinizi yapacağınız günkü hava şartlarına uygun, güvenli bir araç olmalı. Lazer cihazının kalitesini de sorgulayın. Kalitesiz, yetersiz bir cihazın yazacağı yazıların görüntüsü net ve güzel olmaz.

Önemli not: Yukarıdaki İstanbul’da evlenme teklifi fikirlerine isteğinize, kız arkadaşınızın zevk ve tercihlerine, bütçenize göre eklemeler yapabilirsiniz. Teklif mekanına Vip araçla gelmek, şartları birkaç arkadaşınızın da olaya katılacağı bir şekilde ayarlamak, yüzüğün size orijinal bir şekilde getirilmesini sağlamak, tekliften sonra sevgilinize vermek üzere 1 buket çiçek ve / veya kalp şeklinde uçan balonlar hazırlamak, teklif anlarında başınızdan aşağıya gül yaprakları serpilmesini ayarlamak gibi. Bu arada, bu romantik anların kaydedilmesini istersiniz herhalde. Bunun için amatör veya profesyonel çekim yapacak 1 – 2 kişiye ihtiyacınız olacak. Ayrıca şartları organizasyon süresince rahatsız edilmeyeceğiniz, herhangi bir tatsızlık yaşamayacağınız şekilde ayarlamalısınız.

​5. Hayatımın Sürprizi evlenme teklifi paketleri hakkında bilgi edinin. 

Bunu hayatiminsurprizi.com adresine girip sitedeki metinleri okuyarak, fotoğraf galerisine ve videolara bakarak yapabilirsiniz. Detaylar ve evlenme teklifi organizasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için sitede verilen telefon numarasını veya mail adresini kullanabilirsiniz. Böylece hayal ettiğiniz sürpriz evlilik teklifi profesyoneller tarafından gerçekleştirilecek ve her ayrıntı, her potansiyel olumsuzluk onlar tarafından hesaplanacak. Siz sadece organizasyon bunu gerektiriyorsa, örneğin video için malzeme temin edecek ve sevgilinizle beraber organizasyon saatinde organizasyon mekanına geleceksiniz; o kadar.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp