fbpx

İstanbul’da Evde Evlenme Teklifi

,

Birçok kadın sözünü edeceği, arkadaşlarına gözleri parlayarak anlatacağı bir evlilik teklifi almaktan hoşlanır. Kabul etmek gerekir ki giderek daha çok talep gören sürpriz evlenme teklifi organizasyonları da bu isteği biraz körüklüyor. Erkekler de bu durumun farkında ve kız arkadaşlarının hoşlanacağı tarzda romantik organizasyonlar yaptırmaya veya kendi imkanlarıyla yapmaya yöneliyorlar. Elbette bir kadın da erkek arkadaşına evlilik teklif edebilir ama Hayatımın Sürprizi ekibi olarak, bize bu tip organizasyonlar için başvuran kişilerin çoğunun erkek olmasından hareketle teklifin erkekten gelmesi geleneğinin halen oldukça yaygın olduğunu söyleyebiliriz. Talep gereği daha çok şehrin farklı mekanlarında ve kumsallarında ya da teknede yapılan evlilik tekliflerine imza atmakla beraber İstanbul’da evde evlenme teklifi organizasyonları da hazırladık.

Size bu organizasyonlar hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Biz ortam ve masa süsleme çalışmalarında ciddi miktarda tecrübe kazanmış bir ekibiz. Hazırladığımız organizasyonların epeyce bir kısmı için mumlar, gül yaprakları, çiçekler, balonlar, fenerler, dekoratif objeler, kalp figürleri kullanarak romantik süsleme çalışmaları yapmamız gerekiyor.

Bu durum evde evlenme teklifi organizasyonları için de geçerli. Evinizin arzu ettiğiniz bölümlerini ortamı masalsı bir romantizme büründürecek şekilde, özenle ve zevkle süslüyoruz. Ayrıca 2 kişilik bir romantik masa da hazırlıyoruz. Ortaya kız arkadaşınızla romantik saatler geçirip teklifinizi yapabileceğiniz son derecede şık ve etkileyici bir ortam çıkarıyoruz. Dilerseniz bu ortamın renklerini, objelerini veya başka detaylarını özellikle sevgilinizin beğenisine hitap edecek şekilde ayarlıyoruz. Canlı müzik eşliğinde evlenme teklifi yapmak istiyorsanız eğitimli bir keman, gitar veya flüt sanatçısı temin ediyoruz. Arzu ederseniz beraberce izlemeniz için istediğiniz tarzda bir evlenme teklifi videosu hazırlıyoruz. Ekibimizde bu romantik anların her detayını fotoğraflar ve videolar halinde kaydedecek arkadaşlarımız da mevcut. Ve bu belgeleri size düzenledikten, montaj yaptıktan sonra teslim ediyoruz.

Sevgilinize “Benimle evlenir misin?” sorusunu özel olarak hazırlanmış bir ev ortamında sorma fikri hoşunuza gidiyorsa İstanbul’da evde evlilik teklifi organizasyonumuz eminiz ki sizi memnun edecektir. Teklifinizi evinizin sıcaklığında en özenli, en romantik bir şekilde yapmak isterseniz bizi arayabilir veya mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Unutmadan; teklif paketine eklemek istediğiniz kişisel detaylar varsa onları da dinlemeye hazırız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp