fbpx

İstanbul’da Anneler Günü Organizasyonları

Mayıs ayının ikinci Pazar günü yaklaşırken biricik anneniz için özel bir organizasyon hazırlama fikrine ne dersiniz? Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sizin için İstanbul’da Anneler Günü organizasyonları düzenleyebiliriz. Bütçeniz kısıtlı ise endişelenmeyin, farklı bütçelere yönelik alternatiflerimiz mevcut.

Aşağıda size ilham verecek seçenekler göreceksiniz, fakat detaylarla ilgili olarak müşterilerimizin isteklerini de dikkate alıyoruz. Dekor hazırlarken kullanılmasını istediğiniz bir renk veya temin edilmesini istediğiniz bir aksesuar gibi taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Bu konuda karar vermeye çalışırken annenizle baş başa bir şeyler yapmak mı, yoksa başkalarını da davet etmek mi isteyeceğinizi de düşünmeyi unutmayın.

Anneye Evde Sürpriz

Evinizde bu özel gün için çiçeklerle, balonlarla, dekoratif aksesuarlarla, “Seni seviyorum anne”, “Anneler Günün Kutlu Olsun” gibi notlarla özel bir dekor hazırlayabiliriz. Annenizi bir süre için evin dışında tutmanın bir çaresini bulun ve gerisini bize bırakın. Geldiği zaman gördüklerinden etkileneceğinden, arkadaşlarına keyif ve gururla anlatacağı unutulmaz bir gün geçireceğinden emin olabilirsiniz.

Anneye Sokakta Sürpriz

Sokak ortamında farklı anneye sürpriz organizasyonları hazırlayabiliriz. Örneğin, siz annenizle dışarıda yürürken karşınıza çıkıp bir kutlama afişi açabiliriz. Ya da anlaştığımız bir yerde içinde balonların yanı sıra hediyenizin de yer aldığı dev boyutlu bir kutu hazırlayabiliriz. Bir başka sokak organizasyonu alternatifi olarak bugün için özel olarak hazırlanmış bir videoyu bir barkovizyon cihazı ile yayınlayabiliriz.

Anneler Günü Videosu

Anneler günü organizasyonları hazırlarken, sizden aldığımız fotoğraf ve videolarla annenizi duygulandıracak, gözlerinin mutluluk yaşlarıyla parlamasına yol açacak bir video kullanabiliriz.

Bu video İstanbul Dile Geldi organizasyonumuzun tarzında da olabilir. Bunun için cıvıl cıvıl bir caddede gezen insanlardan, sizinle beraber hazırladığımız özel metni parçalar halinde söylemelerini istiyoruz. Farklı yaş gruplarından insanların, turistlerin, grupların katılımıyla ortaya son derecede keyifli bir video çıkıyor.

Biz İstanbul’da sürpriz organizasyonlar hazırlayan bir ekibiz, başka şehirlerde sadece bütün masraflarımızın karşılanması halinde hizmet verebiliyoruz.  Fakat hazırlanıp gönderilecek bir video söz konusu ise başka bir kentte yaşamanız sorun olmaz tabii ki. Videonuzu verdiğiniz adrese gönderebiliriz.

Yatta Sürpriz

Anneniz denizi, deniz üstünde yolculuk yapmayı seviyor mu? Öyleyse onun için güzel bir yat organizasyonu hazırlayabiliriz. Bunun için kiraladığımız konforlu, güvenli ve rahat yatı özel olarak süslüyor, dilerseniz içine bir masa hazırlıyoruz.

Annenize Özel Bir Tiyatro Oyunu

Senaryo yazarı ve tiyatro oyuncusu olarak çalışan arkadaşlarımız verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak annenizle yaşadığınız anıları, ona olan duygularınızı anlatan özel bir oyun hazırlayabilirler. Bu oyun bir sokak tiyatrosu şeklinde sergilenebileceği gibi bir tiyatro salonunda da oynanabilir. Anneniz sanata ilgi duyan, tiyatroya, sinemaya gitmeyi seven biriyse böyle bir Anneler Günü organizasyonu çok hoşuna gidebilir.

Sinemada Anneye Sürpriz

Sizin için hazırladığımız videonun anlaşmalı olduğumuz sinema salonunda, reklamlar sırasında veya seans arasında gösterilmesini sağlayabiliriz.

Onu İstanbul’un En Güzel Mekanlarında Ağırlayın

Annenizi güzel bir manzarası olan şık, seçkin bir mekanda ağırlamak isterseniz sizin için Kız Kulesi veya Sapphire’de konsepte uygun güzel bir dekor ve şık bir masa hazırlayabiliriz.

Hediyenizin Özel Bir Şekilde Sunulması

Ekip arkadaşlarımızdan biri bunun için özel bir şekilde giyinip dışarıda karşınıza çıkarak annenizin hediyesini sürpriz bir şekilde takdim edebilir veya İstanbul’da verdiğiniz adrese teslim edebilir.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp