fbpx

İstanbul Sokaklarında Evlenme Teklifi

, , ,

İstanbul büyük, kalabalık ve insanlara çeşitli olanaklar sunan bir şehir. Sevgilinize bu şehirde evlenme teklifi yapmak için birçok yer, birçok fikir bulabilirsiniz. Profesyonel bir organizasyon hazırlatmanın avantajları çoktur. Örneğin teklifi yapacağınız ortamda rahatsız edilmemeniz ayarlanır, sizin aklınıza gelmeyen detaylar bulunur, teklifin daha etkileyici olması sağlanır, kaliteli fotoğraf ve videolar çekilir. Ayrıca kendi başınıza ayarlamanızın zor olacağı organizasyon türleri de vardır. Örneğin bir tiyatro oyunu hazırlatmak için bir tiyatro grubuyla bağlantı kurmanız, senaryo için fikirler vermeniz, afiş bastırmanız gerekir. Böyle bir çevreniz yoksa bir sokak tiyatrosu ayarlamanız çok zahmetli olabilir. Aynı şey barkovizyonla teklif yapmak için de geçerli. Öte yandan, teklifinizi kendi olanaklarınızla hazırlamayı da tercih edebilirsiniz tabii, yapabileceğiniz çok şey var. Örneğin enstrüman çalabilen arkadaşlarınız sizin için sokakta müzik yapabilirler veya birdenbire önünüze çıkıp bastırdığınız bir afişi açabilirler. Nasıl bir plan yaparsanız yapın, fikrinizin sevgilinizin hoşuna gideceğinden emin olmanızı tavsiye ederiz.

Şiirlere, şarkılara konu olmuş, nice aşklara tanıklık etmiş, bazıları hala tarihi dokusunu koruyan sokaklardır İstanbul sokakları. Evlerde, otellerde, şık restoranlarda, İstanbul’un romantik mekanlarında, sinema ve tiyatroda, kumsalda, teknede, Adalar’da farklı özelliklerde sürpriz organizasyonlara imza atan Hayatımın Sürprizi gibi bir ekibin bu zengin malzemeden faydalanmaması söz konusu bile olamaz tabii. Kız arkadaşınıza İstanbul sokaklarında evlenme teklifi yapmayı düşünürseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sokak ortamında çiftler için farklı sürpriz evlilik teklifi organizasyonları hazırlayabiliyoruz.

Örneğin kız arkadaşınız yolda yürür veya bir yerde otururken karşısına onu belli şeyler yapmaya sevk eden notlar, fotoğraflarınızla süslenmiş tişörtler giymiş kişiler, özel çağrışımları olan bir afiş açmış bir grup gibi sürprizler çıkar ve bu eğlenceli yolculuğun sonunda teklifinizi yapacağınız noktaya gelir. Bunu ikinizin bir randevusu sırasında da ayarlayabiliriz, bir bahane uydurup onu tek başına bırakırsınız ve sürprizler bundan sonra başlar. Teklifi yapacağınız yere geldiğinde de canlı müzik, kendisine balonlar ve / veya çiçekler takdim edilmesi, uzaktan kumandalı volkanların patlatılması gibi atraksiyonlar yaşamanızı sağlayabiliriz.

Sokak organizasyonları kategorisine giren bir diğer çalışmamız da sokak tiyatrosuyla evlilik teklifi organizasyonudur. Profesyonel sanatçılar tarafından gerçekleştirilen bu projede size özel hazırlanan bir senaryo sokak ortamında canlandırılır. Bu sırada siz de tamamen rastlantı      olarak (!) oralarda olursunuz ve oyunu seyretmeye başlarsınız. Oyuncular bir noktada izleyicilerle iletişim kurar, onları da oyuna dahil ederler. Bu izleyicilerden biri tabii ki siz olursunuz ve sizinle kurulan iletişim evlenme teklifinizle sonuçlanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Barkovizyonla evlenme teklifi de beğenilen İstanbul sokaklarında evlilik teklifi paketlerimiz arasında yer alıyor. Bu organizasyon için sizden temin ettiğimiz malzemelerle bir evlenme teklifi videosu hazırlıyoruz. Bu video siz kız arkadaşınızla yürürken barkovizyon perdesi aracılığıyla, çoğunlukla bir duvara yansıtılmış olarak karşınıza çıkıyor. Sevgilinizin neler olup bittiğini anlaması uzun sürmüyor tabii. Ve anlamaya başladığı, kendisini neyin beklediğini sezdiği zaman sergilediği heyecana da paha biçilemez.

İstanbul dile geldi videolarımız da İstanbul sokaklarında evlenme teklifi organizasyonlarımıza dahil edilebilir. Bu projede sokaklarda gezen biziz, şehrin işlek sokaklarından birinde elimizde kameralarımızla dolaşarak farklı yaş gruplarından ve cinsiyetlerden insanlara, gruplara, turistlere sizden aldığımız bilgilere dayanarak hazırladığımız aşk, bağlılık ve evlenme teklifi sözleri içeren metni parça parça söyletiyoruz. Teklifimizi kabul eden kişiler bazen metnin 1 – 2 kelimelik bir bölümünü söylüyor, bazen grup halinde kız arkadaşınızı sizinle evlenmeye teşvik edecek tarzda tezahürat yapıyorlar. Bu son derecede dinamik, neşeli ve doğal evlilik teklifi videosu İstanbul dışında yaşayan kişiler tarafından da çok talep ediliyor.

Daha fazla detay öğrenmek, kendi hayallerinizle ilgili eklemeler teklif etmek, evlenme teklifi organizasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizi sitemizdeki iletişim adreslerinden arayabilirsiniz. Her yönüyle istediğiniz gibi bir organizasyon hazırlamak için elimizden geleni yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Güncellendi: 15.01.2018


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp