İstanbulda Yatta Evlenme Teklifi

, , ,

Sürpriz evlenme teklifi organizasyonları çiftlerin hayatına unutulmaz bir anı ekleyen, olay yerinde başkaları varsa onları da neşelendirip günlerini güzelleştiren etkinlikler olarak giderek daha sık gündeme geliyor. İstanbul’da evlenme teklifi organizasyonları hazırlayan Hayatımın Sürprizi ekibi olarak biz de bu tarzda çok sayıda talep alıyor, her organizasyonla biraz daha deneyim kazanıyoruz. Portföyümüzün birbirinden güzel, birbirinden romantik ve dinamik etkinliklerinden biri de İstanbul’da yatta evlilik teklifi organizasyonları. Bu konuda ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bu yazıyı okumaya devam edin.

Bu sürpriz organizasyon paketini kısaca Boğaz turu yaparak geçen romantik saatler olarak tanımlayabiliriz. Ama bu romantik saatleri herhangi bir yatta değil ekibimizin sağlam ve güvenli olmasına dikkat ederek seçtiği ve itinayla süslediği bir yatta geçiriyorsunuz. Boğaz turunu tercih etmezseniz tekne, tuttuğumuz süre boyunca limana demirli olarak da kalabiliyor. Organizasyon sırasınca isterseniz baş başa kalıyor, dilerseniz arkadaşlarınızı da bu mutluluk anlarına dahil edebiliyorsunuz. İstediğiniz şarkıları banttan yayınlayabildiğimiz gibi canlı müzikle evlenme teklifi yapmak isteyenler için eğitimli bir müzisyen ayarlayabiliyoruz.

İstanbul’da yatta evlenme teklifi organizasyonu için

Teknenin içine isteğinize göre kokteyl veya yemek servisi için zevkli bir masa hazırlıyoruz. Masada bulunan yiyecek ve içeceklerin taze ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz, sağlığınız ve keyfiniz bizim için önemli. Sevgilinize “Benimle evlenir misin?” deyip bir evlilik teklifi yüzüğü uzatmanızı takiben balonlarla, ışıklı fenerlerle, volkanlarla ortamı ışıklandırıyoruz. Bunlar bizim yapabileceklerimiz, hangilerinin olup hangilerinin olmayacağı size kalıyor tabii ki. Müşteri memnuniyeti her şeyin üstünde bizim için, bütün detaylar sizin isteklerinize göre şekillendiriliyor.

Kız arkadaşınıza evlenme teklifi aldığı güne dair unutulmaz bir hatıra bırakmak istiyorsanız ekibimizin en ince ayrıntısına kadar tasarlayarak, muhtemel olumsuzluklar için ek planlar yaparak hazırladığı sürpriz organizasyonlar arasında zevkinize ve bütçenize uygun olanları mutlaka çıkacaktır. Sevgiliye sürpriz yapmak isteyenler için doğum günü organizasyonları ve başka organizasyonlar da hazırlıyoruz.

Teknede, sinemada, tiyatroda, sokakta, evde, helikopterde, kumsalda, genel olarak İstanbul’da sürpriz organizasyonlar tasarlayıp uygulamakta tecrübe kazanmış amatör ruhlu profesyonellerden oluşan ekibimiz sizi de müşterileri arasında gören mutluluk duyacaktır.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp