fbpx

İstanbul’da Sürpriz Organizasyonlar

, , , ,

Büyük, hatta kocaman, on yıllardır bitmeyen bir trafik çilesine sahne olan yoğun, yorucu ama yine de güzel İstanbul’da mı yaşıyorsunuz? Biz de öyle. Biz İstanbul’da sürpriz organizasyonlar hazırlıyoruz üstelik; neşeli, romantik, çiftlere özel veya kalabalık, kapalı mekanlarda veya hareketli sokaklarda gerçekleşen birbirinden güzel organizasyonlar. Sürpriz evlilik teklifleri, doğum günleri, evlilik yıldönümü kutlaması gibi etkinliklerde oldukça tecrübeli bir ekibiz artık. Biz, Hayatımın Sürprizi ekibi size özel günlerinizi kutlamak, romantik sürpriz hayallerinizi gerçekleştirmek üzere çeşitli ortamlar hazırlıyoruz ve bu işi yapmaktan büyük zevk alıyoruz. Çünkü bizim işimiz insanın etrafında mutlu kişiler, mutlu müşteriler görmesini sağlayan bir iş. Ve evet, mutluluk bulaşıcıdır, bunu test etmek şansına sahip olduk. Yüzlere, gözlere, ellere, hareketlere yansıyan müşteri memnuniyeti bizi her gün yaptığımızın daha iyisini, daha güzelini yapmak üzere kafa çalıştırmaya, gayret etmeye teşvik ediyor.

Özel günlerin, hayattaki bazı özel anların özel bir şekilde kutlanması güzel şeydir.

Güzellikler, gelip sizi bulmalarını bekleseniz de gelirler – bazen, ama siz bunu beklemek yerine güzel anlar ve anılar oluşturmak; eşinizi, sevgilinizi, kardeşinizi, en yakın arkadaşınızı, on yıllardır birbirinin hayat arkadaşı olan anne – babanızı mutlu etmek için bir şeyler yapabilirsiniz. Emin olun ki bunun verdiği tatmin duygusu moralinizi epeyce bir süre idare eder. Çünkü güzel bir sürpriz yaptığınız insanların heyecanından, keyfinden, mutluluk gözyaşlarından, duygulanmasından, hakkınızda hissettikleri iyi ve güzel duygulardan mutlaka sizin üstünüze de bir şeyler sıçrar. Bir başkasının memnuniyetini seyretmenin bambaşka bir hazzı vardır, bunu biz de biliyoruz. Ve İstanbul’da sürpriz organizasyonlar hazırlayarak, insanların güzel hayallerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olarak bizim üstümüze de biraz mutluluk sıçramasını umuyoruz – sıçrıyor da. Doğum günü pastalarının başında, Boğaz Köprüsü’ne lazerle yazılmış evlenme teklifi sözleri karşısında, özenle süslenmiş evlerin veya otel odalarının ortasında akıtılan mutluluk gözyaşları bizim büyük ödülümüz oluyor.

Beni affet organizasyonları ile dargınları barıştırmayı, kırık kalpleri onarmayı deniyor; İstanbul dile geldi videolarıyla bazılarını hiç tanımadığınız insanların duygularınıza tercüman olmasını sağlıyoruz. Anneler Günü, Babalar Günü, yılbaşı ve Sevgililer Günü organizasyonları yapıyor, hayatınızda farklı yerleri olan sevdiklerinizle beraber unutulmaz saatler geçirmeniz için bütün imkanlarımızı kullanıyoruz. Çiftlere özel romantik sürprizler için İstanbul’un şık bir şekilde dekore edilmiş özel bölümleri olan Kız Kulesi, Sapphire gibi mekanlarıyla anlaşıyor, bu mekanlarda eşler ve sevgililer için romantik süsleme çalışmaları yapıyoruz.

İstanbul’da yaşayıp da anneye, babaya, arkadaşa, eşe, sevgiliye sürpriz yapmak istiyorsanız portföyümüzdeki sürpriz organizasyonlardan biri mutlaka size hitap edecektir. İmkanlarımız çerçevesinde olmak üzere, özel taleplerinizi de karşılamaya her zaman hazırız. Organizasyon mekanındaki dekorasyon tarzını, müzikleri, dekoratif aksesuarları, renkleri ve diğer detayları arzu ettiğiniz şekilde hazırlayabiliriz. Daha fazla detay için internet sitemizdeki içerikleri gözden geçirebilir, bizimle mail veya telefon aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp