fbpx

Hexacopter İle Evlenme Teklifi

, ,

Başını sürpriz evlilik teklifleri yoluna koymuş olan, müşteri memnuniyetini sağlamak adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, hizmetlerini renklendirmek ve çeşitlendirmek için 7/24 araştırma yapan Hayatımın Sürprizi ekibi kumsalda, sinemada, Sapphire’de, tramvayda evlenme teklifi gibi organizasyonların yanı sıra hexacopter ile evlilik teklifi paketi de sunuyor. Hexacopter 6 pervanesi olan, havadan çekim yapabilen bir çeşit insansız hava aracıdır ve organizasyonda bunun yerine maket helikopter de kullanılabilir. Gelelim bizim işimiz için olan anlam ve önemine.

Kız arkadaşına hexacopter ile evlenme teklifi yapmak isteyen değerli müşterilerimiz için aşağı yukarı şöyle bir organizasyon hazırlıyoruz.

(Aşağı yukarı derken, bazı detaylarla arzunuza göre oynanabilir; anlamında. Bunları konuşmak için bizi aramanız yeterli, anlatacak çok şeyimiz var.)

Sevgilinizle deniz kenarında bir kafeye geliyor ve sizin için önceden rezerve etmiş olduğumuz masaya yerleşip sohbet etmeye, içeceklerinizi yudumlamaya başlıyorsunuz. (Afiyet olsun.)

Az sonra kafenin önünde bir yat duruyor. Yatın kafe ile bir ilişkisi olduğu, bir şeyler döndüğü belli ama o kadar, neler olacağını birkaç kişiden başka bilen yok ve kız arkadaşınız o birkaç kişiden biri değil tabii ki.

Yattan üzerinde ‘Sevgilim…’ yazan bir afiş açılıyor. Bu noktada nefesler tutuluyor, bir sevgiliye sürpriz durumu olduğu ortada ama durum halen net değil.

Herkes tekneye bakıp neler olacağını beklerken teknenin içinden bir hexacopter havalanıyor, geliyor, geliyor, geliyor…ve sizin masanıza içinde tek taş yüzük olan bir kutu bırakıyor.

Tam bu sıralarda yattan ikinci bir afiş açılıyor, asıl can alıcı afiş, üstünde ‘Benimle Evlenir misin?’ yazan.

Siz teklifinizi yaptığınız sırada, olayın başından beri yan masalarda oturmakta olan ekip üyelerimiz ayağa kalkıyor ve kız arkadaşınızı gül yaprakları yağmuruna tutuyorlar.

En baştan beri gizli çekim yapmakta olan kameraman ve fotoğrafçılarımız da ortaya çıkıyorlar. Sevgilinize bir buket gül takdim ediyoruz ve bizim rolümüz burada bitiyor.

Bundan sonrası size kalmış. Beraber bir yürüyüşe çıkarak hayallerinizden, bundan sonra yapacaklarınızdan söz etmeye mi başlarsınız; yakınlarınızı arayıp mutu haberi mi verirsiniz, bir parti planlamaya veya mobilyacı vitrinlerine bakmaya mı girişirsiniz; keyfiniz bilir.

Biz o sıralarda bir organizasyonu daha başarıyla tamamlamış olmaktan dolayı mutlu bir şekilde kendi aramızda eğleniyor olacağız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp