fbpx

Helikopterde Evlenme Teklifi Etmenin Püf Noktaları

, , ,

Kız arkadaşınızın uçmakla sorunu yoksa ona helikopterde evlenme teklifi yapmayı düşünebilirsiniz. Gökyüzünde şehir turu atarak keyifli dakikalar geçirirken veya indikten sonra yapılacak bir teklif güzel bir hatıra olabilir, değil mi? İstisnalar vardır mutlaka ama çoğu kadın farklı, detaylı, eğlenceli, sıra dışı bir evlilik teklifi almaktan hoşlanır. Bunu yapabilmek için hayal gücünüzü çalıştırmanız ve bütçenizi gözden geçirmeniz gerekir. Ekonomik olarak rahatsanız muhteşem bir organizasyon da hazırlatabilirsiniz. Ama imkanlarınız kısıtlıysa da ortaya güzel bir şeyler çıkarabilirsiniz; yaratıcı düşünün ve arkadaşlarınızdan hangi konularda destek alabileceğinizi araştırın, eminiz ki güzel fikirler bulabilirsiniz. Bu durumda Hayatımın Sürprizi ekibinin hazırladığı ekonomik teklif paketlerine de göz atabilirsiniz. Gelelim esas konumuza:

Mecazi olarak değil reel olarak kız arkadaşınızın ayaklarını yerden kesecek bir fikir bu, bu yüzden, yukarıda da belirttiğimiz gibi sevgilinizin uçuş korkusu olmadığından ve bir helikopter turundan hoşlanacağından emin olmalısınız. İstanbul bütün görkemi ve kalabalığıyla istediği kadar aksın gitsin aşağıda, siz bundan zevk almayacaksanız ne anlamı var, değil mi? Dolayısıyla en başta düşünmeniz gereken nokta budur; kız arkadaşım bundan keyif alır mı?

Sevgiliye sürpriz yapmak için düşündüğünüz ortam havada yarım saat, 1 saat boyunca süzülecek bir helikopterse hava şartlarının yol açabileceği aksilikleri göz önünde bulundurmalı ve alternatif olarak ne yapabileceğinizi de planlamalısınız. Meteoroloji raporları sizin göklerde geçireceğiniz saatlerde havanın uçmak için müsait olacağını söylese de son anda ortaya çıkan bir hava değişikliği planlarınızı bozmak zorunda kalmanıza yol açabilir.

Teklifin Zamanlaması

Helikopterde evlilik teklifi yapma kararı verdiyseniz teklifinizi ne zaman yapacağınızı da planlamalısınız. Aklınızda teklifi diz çökerek yapma fikri varsa emniyet kemerleri takılıp araç havalandıktan sonra bu mümkün olmaz. Pilotla konuşarak size zaman vermesini isteyebilir ve uçuş başlamadan önce teklifinizi yapabilirsiniz. Diğer bir alternatif de teklifi helikopter sizin için özel bir değeri olan bir yerin üstünden geçerken (Pilot bunu anlamanız için size bir işaret vermeli tabii) yapmak olabilir. Üçüncü seçenek olarak sevgilinize “Benimle evlenir misin?” deyip yüzüğünüzü uzatmayı turun sonuna bırakabilirsiniz. Bu durumda ekip arkadaşlarımız sizi ineceğiniz yerde karşılayarak daha önce beraberce planladığımız şeyleri yapabilirler. Örneğin indiğiniz noktaya kırmızı halı serilir, size özel tasarlanan bir afiş açılır, kız arkadaşınıza çiçek verilir. Yüzüğünüzün özel kostümlü bir arkadaşımız tarafından getirilmesi, müzisyen arkadaşlarımızdan biri ikinize özel parçalar çalması ayarlanabilir. Bu gibi detayları konuşarak kararlaştırabiliriz. Belki sizin aklınızda bizim paketlerimize dahil olmayan ama uygulanabilir fikirler vardır, tabii ki onları da dikkate alırız.

Helikopter Turu Sonrasında Evlenme Teklifi İçin Diğer Alternatifler

Bazı müşterilerimiz kombine organizasyonları tercih ediyorlar. Sizin aklınızda da böyle bir şey varsa helikopterle İstanbul turu atarken sadece gezinin tadını çıkarıp teklifinizi önceden ayarlanmış başka bir ortamda yapabilirsiniz. Bu ortam ekip arkadaşlarımızın zevkli ve romantik bir şekilde süslediği eviniz olabileceği gibi Kız Kulesi veya Sapphire gibi anlaşmalı mekanlarımızdan biri de olabilir. Web sayfamızdaki teklif paketlerini inceleyerek helikopterle gezdikten sonra başka neler yapabileceğiniz hakkında fikir edinebilirsiniz. Belki sinemaya gitmek ve teklifinizi hazırladığımız özel videonun film arasında yayınlanmasından sonra yapmak istersiniz. Ya da ilk buluştuğunuz yerde bir organizasyon hazırlanmasını tercih edersiniz. Bizim için hepsi mümkün, karar sizin.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp