fbpx

Gelin Arabası – Pembe Vosvos

, , , ,

Bazı arabalar vardır ki aradan yıllar geçip piyasaya daha gelişmiş, daha ileri teknoloji ürünü onlarca, yüzlerce araç sürülmesine rağmen hala popülerdirler, fanları, hatta fan kulüpleri vardır. Konumuz bu araçlardan biri olan Vosvos arabalar, ille de pembe Vosvos. Çünkü tüller, çiçekler, balonlar, yapay bebeklerle süslenmiş bir gelin arabası olarak gerçekten çok çarpıcı ve güzel görünüyor. Geniş lastikleri, egzozu, tepesindeki kalp biçimli açıklığıyla hem göze çarpıyor, hem de şahane fotoğraflar veriyor. Evet, çok fotojenik bir araç bu aynı zamanda. Bu yüzden Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bu aralar kendisiyle fazlasıyla ilgiliyiz. Evlenme teklifleri ve diğer sürpriz organizasyonlarımıza farklı bir renk katacağını düşünüyoruz. Pembe renk size hitap etmiyorsa farklı renk alternatifleri de önerebiliriz bu arada.

İnsanlar düğünlerinden geriye çok mutlu, çok güzel anılar kalmasını isterler. Ve bu anların belgelenmesini de tabii ki. Kiralık Vosvos hizmeti veren çözüm ortaklarımızdan temin edeceğiniz araçların fotoğraflarda, videolarda mükemmel görüneceğinden emin olabilirsiniz. Belki arkadaşlarınız da kendi hayalleri için kiralamaya heveslenecekler hatta. İstediğiniz şekilde süslenen ve arzu ederseniz günün anlam ve önemine uygun bir şekilde temiz giyimli, bakımlı bir şoför eşliğinde gelen Vosvos’unuz herkesin gözünü kamaştıracak. Farklı ve nostaljik bir düğün arabasıdüşünüyorsanız bu alternatifi değerlendirmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz.

Özel dış tasarımları, kendilerine has, nereden geçseler “Ben buradayım” diyen sevimli görünüşleriyle, dünyanın farklı ülkelerindeki kullanıcıları ve hayranlarıyla her daim popüler olan nostaljik Vosvos arabalar düğün sezonunun yaklaştığı bu dönemlerde sıklıkla rezerve ediliyor. Evlenmeye hazırlanan çiftlerin bir kısmı düğün törenlerinde bu ölümsüz aracın da rol almasını istiyorlar. Ve bir Volkswagen Beetle araba veya minibüsün, bazen de bu tip araçlardan oluşan bir konvoyun eşliğinde gerçekleşen düğün organizasyonlarından geriye çok renkli, çok eğlenceli anılar kalıyor.

Düğün arabanızı hayal edin şimdi.

Rüyalarınızın erkeği veya kadınıyla beraber pembe Vosvos arabanın içindesiniz. Bakımı yapılmış, silinip temizlenmiş gıcır gıcır aracınız endamıyla göz alıyor. Yanlarında, önünde tül şeritler, çiçekler, belki balonlar. Ön tarafa güzel, büyük, dikkat çekici dekoratif bir bebek isterseniz o da mümkün. Etrafa neşe saçıyorsunuz, insanlarda olumlu duygular uyandırıyorsunuz çünkü pembenin bu gibi etkileri vardır. Kalpleri yumuşatan, neşeli, enerjik ve romantik bir renktir pembe. İlkbaharla da ilişkilendirilir.

Vosvos isterim ama benimki pembe olmasın diyorsanız, yukarıda da belirttiğimiz gibi, farklı renk alternatifleri de var. Sıcaklığın, aşkın, heyecanın, girişkenliğin rengi kırmızı olabilir mesela.  Veya beyaz; saflığın, aydınlığın, uzlaşmacılığın rengi. Tempoyu, adrenalini, yaratıcılığı temsil eden sarıdan yana da kullanabilirsiniz tercihinizi.

Bizi izlemeye devam edin. Ziyaretçilerimize ve müşterilerimize yeni, orijinal, cazip alternatifler sunmak için her gün düşünüyor, her gün araştırmalar yapıyoruz. Önerilerimiz arasında size hitap eden şeyler mutlaka olacaktır.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp