fbpx

Flash Mob Evlenme Teklifleri

, , , , ,

Bir grup insanın belli bir amaçla önceden belirlenmiş bir yerde toplanarak, yine önceden planlanmış bir etkinliği gerçekleştirmesi olarak açıklayabiliriz flash mob ifadesini. Günümüzde çoğunlukla sürpriz evlilik teklifi organizasyonları ile birlikte anılıyor. Kız arkadaşına müzik ve dans eşliğinde evlenme teklif etmek isteyen erkekler sıklıkla flash mob evlenme teklifleri başlıklarına tıklıyor. Bu konuda bilgi edinmeye çalışıyorlar. Biz de onların merakını tatmin edecek bir başlık daha oluşturalım dedik.

Flash Mob

Genellikle açık havada, bazen de AVM tarzı geniş kapalı mekanlarda yapılan flash mob evlilik teklifleri sırasında ortaya inanılmaz derecede enerjik, renkli ve neşeli görüntüler çıkıyor. Dans etmeye ilgisi olan veya olmasa bile gösteride yer almak isteyen erkekler de arzu ederlerse provalara katılıyor ve bir noktada dans grubuna katılabiliyorlar.

Güzel, neşeli, konsepte uygun bir müzik; o müziğe uygun hareketlerle dans eden insanlar, bir zamana kadar olayı kendisi için yapıldığını bilmeden keyifle seyreden kız arkadaşınızın durumu anladığı anlarda yaşadığı şaşkınlık ve heyecan, çevredekilerin olan bitene verdiği coşkulu tepkiler; flash mob tarzı evlenme teklifi deyince aklınıza getireceğiniz şeyler bunlar işte. Sevgilinize “Benimle evlenir misin?” dediğiniz günden geriye cıvıl cıvıl bir anı kalmasını istiyorsanız böyle bir organizasyon düşünebilirsiniz.

Flash mob evlenme teklifi organizasyonunun evlenme teklifi organizasyon şirketleri ile bağlantı kurarak hazırlanması tavsiye edilir tabii. Bir dans grubu bulmak gerekecek, gösteri için düşünülen alanı kullanmak izne tabi olabilir; bu gibi ayrıntıları profesyonellerin halletmesi daha doğru olacaktır. Ayrıca böylece organizasyona farklı atraksiyonlar ekleme şansınız da olur. Ne gibi mi? Yüzüğün orijinal bir şekilde getirilmesi, teklif sonrasında balonlar uçurulması veya başınızdan aşağıya gül yaprakları dökülmesi ya da yanınıza pasta ve şampanya getirilmesi gibi örneğin. Fotoğraf ve video çekimlerinin işi bilen eller tarafından yapılmasının artılarını da unutmayın.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp