fbpx

Evlilik Teklifi Sözleri

, , , ,

Sevgilinize muhteşem bir sürpriz evlilik teklifi yapmak niyetindesiniz, evlilik teklifi organizasyon şirketleri arasında araştırma yaptınız ve bu sırada karşınıza Hayatımın Sürprizi ekibi çıktı. Biziz evet, ay ne güzel, bir sürpriz organizasyon yapma fırsatı daha çıktı, bayılırız biz buna. Sizden hoş olmayalım hoş insanlarız kendi çapımızda, işimizi de çok severiz. Hoş geldiniz, bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Peki, ne şekilde yapıyoruz sevgili işimizi, nasıl planlıyoruz sürpriz organizasyonları? Sizinle konuşarak tabii ki; ayarlayabileceğimiz evlilik teklifi mekanları var, isteğinize göre şekillendirdiğimiz birçok ayrıntı var. Yazının ana konusu bu olmadığı için çok uzatmayalım; yollarınıza halılar döşüyor, restoranlarda veya teknelerde şahane yemek masaları kuruyor, balonlar uçuruyor, gül yaprakları serpiyor, yerlere yapraklardan yapılmış kalpler yapıyor, fenerler yakıyor, havai fişekler patlatıyoruz mesela. Ve tüm bunlardan sonra siz önceden hazırladığınız evlilik teklifi sözleri ile teklifinizi yapıyorsunuz. Bu yazıyı size bu konuda yardımcı olmak için düşündük.

Aşağıda sizin için seçtiğimiz bazı örnekleri göreceksiniz.

Bunları olduğu gibi veya ekleme – çıkarma yaparak kullanabilirsiniz tabii; nasıl isterseniz.

  • Gülerken bu kadar güzel olan bir kadın ‘Evet’ derken ne kadar güzel olur düşünemiyorum bile. Ama bunu bir görmek isterim. Benimle evlenir misin?

  • Hayatımın kadınına hayatımın sorusunu sormak üzereyim, çok heyecanlıyım. Gümbür gümbür atan kalbimin sesini duyuyor musun? Şimdi de ben senin ‘Evet’ diyen sesini duymak istiyorum, lütfen. Benimle evlenir misin?

  • Annem senin kaynanan olmak için yanıp tutuşuyor, bana gelince, ben senin eşin olup bir ömür aynı yastığa baş koymak için ölüyorum zaten. Babam desen ‘Böyle gelinim olsun, bi dünya borcum olsun’ diyor. Bir ‘Evet’ demenle en az 3 kişiyi mutlu edeceksin yani. Benimle evlenir misin?

Burada araya girelim; özenle seçilmiş romantik evlenme teklifi sözleri teklif yaptığınız anın büyüsünü ve kız arkadaşınızın mutluluğunu arttırır. Biz sadece fikir vermeye çalışıyoruz; sizin tarzınıza, kişiliğinize en güzel uyacak ifadeleri siz bilirsiniz tabii. ‘Nasıl söylesem?’ diye bir kararsızlık geçirmeniz doğaldır, bu fikirlerin size ilham vereceğini umuyoruz. Şimdi devam edelim:

  • Seninle zaman geçirmek çok güzel ama sonunda ayrılıp kendi evlerimize gitmemiz beni rahatsız ediyor artık. Ne diyorum bak, bir ev tutup dayayıp döşesek de orada buluşmaya başlasak? Hatta geceleri de kalırız, her sabah beraber uyanırız ne güzel. Evlendikten sonra tabii. Benimle evlenir misin?

  • Canım nasıl düğün çekiyor anlatamam. Şöyle bir güzel tıraş olup giyineyim, güzel bir salona doluşmuş şık insanlar göreyim, bir düğün ortamında dans edeyim falan istiyorum. Aksi gibi tanıdıklardan hiç birinin de öyle bir niyeti yok bu aralar. Bari, diyorum; biz mi evlensek? ‘Evet’ deme ihtimaline hazırlık olarak yüzük de aldım bak, boşa gitmesin.

  • Bu yüzüğü sen takmazsan kuşlara veririm bak. Kıymetini de bilmezler, kuş işte, ne anlar yüzükten? Yutmaya falan kalkar, kursağına takılır hayvanceğizin. Yazık vallahi. Bakayım senin parmağında nasıl duracak, olmazsa veririz yine. Bu arada, benimle evlenir misin?

Sizin için seçtiğimiz evlilik teklifi sözleri bunlar. Makbule geçerse, ilham verirse ne mutlu bize. Güle güle kullanın.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp