fbpx

Evlilik Teklifi Organizasyon Şirketleri

, ,

Bir sürpriz evlilik teklifi yapmanın organizasyonu hazırlamak açısından kaç yolu vardır? Temel olarak 3. Birincisi şudur; kendiniz imkanlarınız ölçüsünde bir şeyler düşünür ve uygularsınız, olaylar sadece sizinle sevgiliniz arasında geçer. İkincisi şöyledir; arkadaşlarınızla beraber şamatalı, sürprizli bir program hazırlarsanız ve mutluluğunuza onlar da ortak olur. Burada, sürpriz evlenme teklifi için seçtiğiniz mekana göre yabancılar da olaya kendiliğinden dahil olabilir. Üçüncü yöntem de evlilik teklifi organizasyon şirketleri arasında araştırma yapmak paketleri, imkanları, tutum ve davranışları, fiyatları size hoş gelen bir tanesiyle anlaşıp organizasyonu profesyonellere bırakmaktır. Üçüncü şıkkı düşünürseniz Hayatımın Sürprizi olarak size yardımcı olmaya hazırız bu arada; bütün imkanlarımız, bütün fikirlerimiz ve bütün nezaketimizle. Ve elbette sizin fikirlerinizi de dikkate alarak.

Peki, evlilik teklifi organizasyon firmaları ile anlaşmak size ne gibi avantajlar sağlar?

Şöyle mesela, diyelim ki romantik, şık bir teknede evlilik teklifi projesi var hayalinizde. Kendi tekneniz yoksa öncelikle bir tekne kiralamanız lazım. Bununla bitmiyor; tekne kiralama fiyatları hakkında sıkı bir araştırma yapmanız lazım, o teknede masa süsleme sanatının güzel bir örneğinin sergilenmesi lazım çünkü herhalde kız arkadaşınızla karşılıklı bir şeyler yemek – içmek istersiniz. Organizasyona arkadaşlarınızı da dahil etmeyi düşünüyorsanız ona göre bir hazırlık yapılmalı, programa lazerle evlilik teklifi yapmayı da eklerseniz onu ayarlamak var, tekneye doğru gittiğiniz yolun bir şekilde süslenmesini isterseniz o ayrı bir hazırlık gerektirir, vesaire. Teklifinizi bir kumsalda ve biraz gösterişli bir şekilde yapmak istiyorsanız kumsal kapatılacak, sinemada evlilik teklifi yapmak için sinemayı ve sahnede size özel görüntüler belirmesini ayarlamanız gerek, barkovizyonla evlenme teklifi barkovizyonsuz olmaz tabiatıyla. İstanbul’un Çırağan Sarayı, Kız Kulesi, Sapphire gibi şahane mekanlarından birini düşünseniz, şık bir masa hazırlatmak sorun olmayabilir ama daha özel, daha romantik detaylar da eklemek istiyorsanız organizasyonu ona göre yapmak gerekir.

İşte evlilik teklifi organizasyon şirketleri size bu avantajları sağlıyor; siz insanlarla anlaşmaya çalışmak, pazarlıklar yapmak,  kostümler bulmak, kırmızı halı ayarlamak, balonlar satın almak, gösteri mekanlarının sahipleriyle görüşmek, helikopter ayarlamak, tekne bulmak durumunda kalmıyorsunuz. Size düşen sadece bir video, bir barkovizyon gösterisi söz konusuysa bunun için gereken materyalleri temin etmek; gönlünüzce hazırladığınız bir konuşmayı videoya çekmek gibi şeyler oluyor. Bu materyallerin arka planlı, müzikli, keyifli bir DVD’ye dönüştülmesi ve dilerseniz teklif anlarının da görüntülenmesi gibi işler de anlaştığınız organizasyon şirketine ait tabii. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak hazırladığımız sürprizlerin videolarına bakarak daha çok fikir edinebilirsiniz.

Böyle işte. Bazılarına da böyle işler kısmet olur; evlenme teklifi aşamasına gelmiş çiftler için organizasyonlar planlamak, ayarlamak ve onların bu anlardaki mutluluğuna tanıklık etmek. Şanslıyız, evet, farkındayız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp