fbpx

Evlilik Teklifi Mekanları

, , ,

Sevdiğiniz kıza öyle bir sürpriz evlilik teklifi yapmak istiyorsunuz ki aradan uzun yıllar geçtikten sonra bile bunu birilerine anlatırken ‘Şöyle şöyle olmuştu, böyle bir yere gitmiştik, hayatımın en özel anları arasındadır o saatler, hayatımın sürprizi idi bu yaşadığım’ desin. Bunun mümkün olması için evlilik teklifi mekanları arasından bir seçim yapmalı ve sürpriz evlenme teklifleri organizasyonu yapan bir firmayla anlaşma yapmalısınız ki buyurun, biziz. Size önereceğimiz farklı mekanlardan birinde kız arkadaşınıza muhteşem bir sürpriz yapmanızı sağlamak için her zaman hazırız.

Mevsimin Önemi

Kumsalda evlilik teklifi yaz aylarının en çok tercih edilen alternatifleri arasında yer alıyor. Fakat artık kışa giriyoruz; güzel bir restoranda, şık bir otelde veya sinemada evlilik teklifi yapmak daha uygun mevsim itibarıyla. Sokakta evlenme teklifi yapmanın çeşitli alternatifleri var, bunlardan biri de barkovizyonla evlilik teklifi; hava şartları çok olumsuz olmadıkça her zaman düşünülebilir. Bir de şehrin şık mekanlarından birinde evlenme teklifi yapmak var ki bu müthiş bir şey; çünkü en güzel, en manzaralı, en şık mekanlarda yapılıyor ve seçkin yemekler ve içeceklerle donatılmış bir masadan mum ışıklarına; göğe doğru uçan rengarenk balonlardan melek kostümlü animatörlere kadar birçok renkli detay barındırıyor.

Ülkemizin en büyük, en kozmopolit, en renkli ve kalabalık şehri olan İstanbul’da yaşıyorsanız evlilik teklifi mekanları arasından hangisini seçeceğinizde biraz kararsız kalabilirsiniz zira alternatif çok bol. ‘Hayatımın Sürprizi’ ekibi olarak bu kentten hizmet veriyoruz ve çiftler için muhteşem mekanlarda unutulmaz evlilik teklifi organizasyonları hazırlamaktan tarifsiz bir zevk alıyoruz. İşimizden dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz; çünkü böylece sıklıkla mutlu insanlar görme olanağımız oluyor, bu çok güzel bir şey. Ekibimizden biri gül yaprakları serpiştirirken mutluluktan dolan gözler, mutluluk gözyaşlarıyla parlayan gözler, muradına giden yola çıkmış olmanın heyecanıyla ışıldayan gözler; hep böyle gözler görüyoruz biz işte. Var mı böyle bir keyif?

Evlilik teklifinizi bir yunus gösterisi sırasında, tiyatroda, helikopterde, teknede, Sapphire’de; nerede yapmak isterseniz biz size yardımcı olmaya hazırız. Kız Kulesi’nde evlenme teklifi paketimiz var, kişiye özel senaryolar hazırlıyoruz, ‘İstanbul dile geldi’ organizasyonumuz var; size önerebileceğimiz çok şey var kısacası. Teşekkür sözlerinizi duymak güzel oluyor ama tanıklık ettiğimiz o muhteşem anlardaki jest ve mimikleriniz var ya; onların güzelliğine paha biçilemez. Rica ederiz, mutluluk bulaşıcıdır, siz de bizi mutlu ediyorsunuz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp