fbpx

Evlenme Teklifi Yapacaklar İçin 5 Önemli Tüyo

,

Evlilik teklifi yapmayı planlıyor olmanın heyecanı bazı önemli detayları gözden kaçırmanıza yol açabilir. Özellikle de kız arkadaşınız özel, unutulmaz bir teklif hayal ediyorsa bu durum onu hayal kırıklığına uğratabilir. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız fakat tabii ki kendi imkanlarınızla bir organizasyon hazırlamayı da düşünüyor olabilirsiniz. Evlenme teklifi yapmayı planlayanlar için hazırladığımız tavsiyeler işinizi kolaylaştıracaktır.

Evlenme Teklifi Yapmanın Püf Noktaları

  1. Mekan Seçimi / Dekor

Teklifinizi akla gelebilecek her yerde yapabilirsiniz; bir ev, otel, bahçe, park, sahil, restaurant, bir tekne veya helikopter, sinema salonu (video yayınlatma yoluyla), sokak gibi. Uygunsa ilk tanıştığınız veya buluştuğunuz yer de iyi bir alternatif olabilir.

Mekan veya ortamların bazılarında romantik bir dekor hazırlamak teklifin etkisini arttırır. Bu tarz süslemeler için kırmızı gül yaprakları, kalp biçimli ve / veya yazı baskılı balonlar, farklı biçimlerde mumlar, çiçekler, fenerler, dekoratif aksesuarlar kullanılabilir.

Teklifinizi restoran tarzı bir yerde yapacaksanız oturacağınız masanın süslenmesi hakkında konuşup destek isteyebilir, müzikli bir ortamsa belli parçaların çalınmasını rica edebilirsiniz. Yapmanız gereken şeylere mekana ve düşündüğünüz organizasyonun türüne göre karar vermelisiniz.

  1. Teklifi Kişiselleştirmek

Nasıl bir teklif düşünüyor olursanız olun, bunun içinde partneriniz için, ikiniz için özel ve anlamlı olan birkaç detay bulunması güzel olur. Bu yemek, şarkı veya çiçek seçimi, süslemenin belli bir renge odaklanarak yapılması ya da belli aksesuarlar kullanılması, sizi tanıştıran veya ilişkinizin başlamasında önemli bir rolü olan birinin de olay yerinde bulunması gibi çeşitli biçimlerde olabilir.

  1. Yüzük Seçimi

Teklif yüzüğü seçerken bütçenizi zorlamayın fakat kız arkadaşınızın zevkini de göz önünde bulundurarak alabileceğiniz en iyi, en güzel parçayı bulmaya çalışın.

  1. Teklif Sözleri

Duygularınızı hangi sözlerle ifade edeceğinizi düşünün. Kısa ama etkili bir konuşma planlamaya çalışın. Bunu yaparken çok heyecanlanacağınızı hissediyorsanız önceden biraz alıştırma yapın.

  1. Fotoğraf ve Video Çekimleri

Bu özel günden daha sonra izleyeceğiniz, arkadaşlarınıza, belki bir gün çocuklarınıza göstereceğiniz anılar kalmalı, değil mi? Bunun için çekim yapmakta iyi olduğunu düşündüğünüz bir arkadaşınızla veya bir profesyonelle anlaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp