fbpx

Evlenme Teklifi Sonrası: Mutlu Çiftler

, , , ,

İnternet ortamında sürpriz evlilik teklifi fotoğraflarına baktığınız zaman daha çok nelere dikkat edersiniz?

Bu tip fotoğraflarda, özellikle profesyonel organizasyonlar sırasında çekilenlerde çok fazla detay görürsünüz. İlginizi çeken şey ortamın veya mekanın dekorasyonu, masada neler olduğu, teklif yüzüğünün modeli ve daha birçok şey olabilir.

Mutlu çiftler de ilginizi çekmiştir belki; evlenme teklifi sonrası fotoğraflarının konusu çoğu zaman onlardır. Bazen el ele tutuşmuş, bazen birbirlerine sarılmış olurlar. Şaşkın ve heyecanlı da görünebilirler, çünkü biraz önce hayatlarıyla ilgili büyük bir karar almışlardır. Ama gözlerinde ışıl ışıl bir mutluluk görürsünüz her zaman. İçlerinden taşan bir ışıkla parlarlar sanki.

Bunlar hayatın içinden çok özel anlardır gerçekten.

Çift belki birkaç aydır, belki birkaç yıldır beraberdir. Bu süreç içinde çok güzel günleri de, kötü günleri de olmuştur. Belki bir uzak mesafe ilişkisi yaşamanın zorluklarını çekmişler, birkaç kere ayrılıp barışmışlardır.

Naz yapmış, kapris yapmış, tavır koymuş, birbirlerini farklı şekillerde sınamışlardır.

Bütün bunlardan ve kim bilir daha nelerden sonra, birbirlerine birlikte bir aile kurmanın sözünü verecekleri gün gelmiştir.

Bundan böyle konuşmalarında nerede yaşayacaklarını, nasıl bir ev istediklerini söz konusu edecek, kaç çocukları olacağı konusunda tartışacaklardır.

Kız “Evet” demiş, erkek yüzüğü takmıştır.

Hayatlarında yeni bir dönemin başlangıcıdır bu. Gelecekte neler olacağını kimse bilemez ama bu anlarda mutlu çiftler arasındadırlar.

Birlikte yaşama, birlikte yaşlanma isteğiyle dolu ve umutludurlar.

Bazen bir plajda, bazen bir restoranda veya teknededirler. Kimi zaman sokakta, kimi zaman bir sinema salonundadırlar. Özel olarak dekore edilmiş evlerde veya otel odalarında yapılan teklifler de vardır.

Soru, bir aşağı bir yukarı, hep aynıdır. Cevabın olumlu olacağı umulur ve çoğu zaman da öyle olur.

Teklifi alanın yüzünde, ki çoğu zaman kız tarafıdır o; önce bir şaşkınlık görürsünüz.

Bunu bekliyor olsa bile, duymuş olmaktan dolayı heyecanlı ve şaşkındır.

Cevabından emin olsa da, o cevabı verirken sesi titrer bazen. Gözlerinin dolduğu da olur.

Mutluluk gözyaşları diye bunlara diyoruz işte, böyle güzel şeylerden sonra akan yaşlara.

Hayal ettiğiniz teklif ortamını hazırlama işini profesyonellere bırakmayı düşünüyorsanız Hayatımın Sürprizi ekibi olarak hizmetinizdeyiz.

Sizin için yapabileceğimiz çok şey var. Teklif paketlerimizi inceleyip nasıl bir organizasyon istediğinize karar vermeniz yeterli; ötesi bizim işimiz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp