Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

, ,

Kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin? demeyi düşünmeye başladığınız zaman duygularınızdan ve şartların bir yuva kurmak için uygun olduğundan emin olmalısınız. Evlenmeye hazır mısınız, kız arkadaşınız hazır mı, böyle bir teklif bekliyor mu, maddi şartlar uygun mu (Romantik bir unsur olmayabilir ama emin olun ki önemlidir); bütün bu detayları enine boyuna düşünmelisiniz. Evlilik teklifi yapmaya karar verdiyseniz partnerinizin hoşuna gidecek tarzda bir sürpriz evlenme teklifi yapmak güzel bir alternatiftir. Günümüzde birçok kadın bu tarzda bir teklif bekliyor.  Hayatta yeni bir dönemin kapılarını açacak olan bu teklifin özenle, incelikle, sürprizli bir şekilde yapılması kadınlara hoş geliyor. Unutamayacakları ve arkadaşlarına keyifle anlatacakları bir evlenme teklifi almak onları mutlu ediyor. Siz de bu teklifi ömrünüzü beraber geçirmek istediğiniz kadına yapacağınıza göre onun hoşlanacağı şekilde yapmayı düşünürsünüz sanıyoruz.

Evlilik teklifi yaparken birçok detayı göz önünde bulundurmak gerekir.

Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sizinle beraber bütün ayrıntıları hesaplamaya ve mükemmel bir teklif yapmanızı sağlamaya hazırız. Evlenme teklifi yüzüğü seçimi, evlenme teklifi çiçeği ve / veya pastasının hazırlanması, teklif bir yemek veya kokteyl masasının başında yapılacaksa bunun mükemmel bir masa olması, teklif esnasında canlı müzik çalınması, talebe göre amatör veya profesyonel fotoğraf veya video çekimleri yapılması gibi konularda, çözüm ortaklarımızın da katkısıyla size yardımcı olabiliriz. Kız arkadaşınıza doğum gününde evlenme teklifi yapmayı veya aşkınızın hikayesinin profesyonel tiyatro oyuncuları tarafından sahneye koyulmasını hayal ediyorsanız bu tarz alternatiflerimiz de var. Şık bir mekanda evlenme teklifi yapmak gibi bir planı olanlar için İstanbul’un seçkin mekanlarında özel ortamlar hazırlayabiliyoruz.

Evlenme teklifi yaparken dikkate almanız gereken önemli noktalardan biri de sevgilinizin ne tip bir organizasyondan hoşlanacağıdır. Film izlemeyi çok seviyorsa sinemada evlenme teklifi, deniz kenarında zaman geçirmekten hoşlanıyorsa kumsalda evlilik teklifi yapmayı düşünebilirsiniz örneğin. Gökyüzünde yolculuk etmeyi seven bir kadın helikopterde evlenme teklifi almaktan hoşlanabilir. Kız arkadaşınızın bu teklifi ikiniz baş başayken almayı tercih edeceğini düşünüyorsanız güzel bir mekanda ikiniz için özel olarak süslenmiş bir loca hazırlatmanın dışında otelde veya evde evlenme teklifi yapmayı düşünebilirsiniz. Arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi seven bir partneriniz varsa kalabalık bir evlenme teklifi organizasyonu hazırlamak güzel bir fikir olabilir.

Size zevkinize, bütçenize, kız arkadaşınızın hayallerine göre farklı evlenme teklifi fikirleri sunmaktan ve seçeceğiniz alternatifi kusursuz bir şekilde hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Bu alandaki güvenimizin bir kısmı tecrübemizden, bir kısmı da bize referans olmuş mutlu müşterilerimizin varlığından kaynaklanıyor. Sizi de onların arasında görmek isteriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp