fbpx

Evde Doğum Günü Sürprizi

, , ,

Eşinizin veya sevgilinizin doğum gününü kutlamak için yapabileceğiniz pek çok şey var. Bir kutlama videosu hazırlayıp beraber gideceğiniz bir sinemada yayınlanmasını ayarlayabilirsiniz, bir tekne kiralayıp içini süsleyebilirsiniz, şık bir mekanda baş başa güzel saatler geçirebilir veya evde doğum günü sürprizi hazırlayabilirsiniz. Bir organizasyon firmasıyla görüşüp bir kumsalda, sokakta veya otel odasında sizin için özel bir dekor hazırlamalarını isteyebilirsiniz.

Evde doğum günü organizasyonu düşünüyorsanız önce mekan konusunda karar vermelisiniz. Organizasyonu kendi evinizde veya birlikte oturduğunuz evde yapabileceğiniz gibi belirli bir süre için güzel bir ev kiralama yoluna da gidebilirsiniz. Sonra da hayal ettiğiniz doğum günü sürprizi için bir ev süsleme çalışması yapmanız veya yaptırmanız gerekir.

Evde Doğum Günü Sürprizi Nasıl Hazırlanır?

Romantik bir dekor hazırlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz başlıca malzemeler mumlar, kırmızı gül yaprakları ve çiçeklerdir. Kalp biçiminde üretilmiş kırmızı balonlar da ortama renk ve neşe katar. Bu balonların üstünde “Seni seviyorum “ veya “Doğum günün kutlu olsun” yazan modellerini de tercih edebilirsiniz.

Tea – light mumlarla ev ortamında harikalar yaratmak mümkündür. Uygun yerlere serpiştirilmiş mumlar, loş ortamlarda romantik ve etkileyici bir hava yaratır. Bu küçük mumlar ve gül yapraklarıyla zemine bir kalp figürü çizilebilir. Ortama serpiştirilmiş şamdanların ve mumlukların içine uzun, ince mumlar ve tea light mumlar koyulabilir. Yüzen mumlar, kokulu mumlar derken piyasada etkileyici bir kutlama dekoru hazırlamak için birçok çeşit bulabilirsiniz. Mumları zemin, sehpaların ve dolapların üstü gibi yerlerde kullanabilirsiniz.

Bir pasta almanız ve güzel bir masa hazırlamanız da iyi olur tabii ki. Bu bir yemek masası da olabilir; meyve, çerez ve içeceklerle donatılmış bir masa da. Dekor için boncuk dizileri, dilek ağacı gibi malzemeler de kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızla, iyi dilek sözleri içeren notlarla süslenmiş bir dilek ağacı uygun bir köşede çok güzel görünebilir.

Evde Doğum Günü Organizasyonu Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

*Süsleyeceğiniz evin temiz olduğundan emin olun. Özenle hazırlanmış romantik bir dekor temiz bir ortamda daha güzel görünür, değil mi?

*Süsleme için kullanacağınız malzemeleri alırken, masaya koyacağınız yiyecek ve içecekleri hazırlarken partnerinizin beğenilerini göz önünde bulundurun. Çiçek koyacaksanız favori çiçeğini veya en sevdiği renkteki çiçekleri tercih edin. Müzik çalacaksanız sevdiği şarkıları veya ikiniz için özel bir anısı olan parçaları düşünerek liste yapın.

*Arkadaşları, tanıdıkları davet edip etmeyeceğinize yine onun hangisinden hoşlanacağını düşünerek karar verin. Birçok kişi doğum gününü sevdikleriyle birlikte kutlamaktan hoşlanır. Ama partneriyle baş başa kalmayı tercih edecek kişiler de olabilir.

*Bir sürpriz doğum günü organizasyonu planlıyorsanız partnerinizin yaptığınız hazırlıkların farkına varmaması için gereken bütün önlemleri alın. Bugün için sizden bir jest bekleyecektir ama neyle karşılaşacağını anlamamalı.

Hayatımın Sürprizi Evde Doğum Günü Organizasyonları

Organizasyonun gerçekleşeceği evi balonlar, mumlar, dekoratif aksesuarlar, LED lambalarla süsleyebilir; bir dilek ağacı hazırlayabiliriz.

Köpükten üretilmiş büyük ebatlı harflerle uygun bir noktaya “Seni seviyorum” yazabiliriz.

Zemine gül yaprakları ve mumlarla bir kalp çizebilir, içine isimlerinizin ilk harflerini yazabiliriz.

Bunun için bir süreliğine bir ev kiralamak istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz mekanlardan birini sizin için ayarlayabiliriz.

Şık ve zevkli bir masa hazırlayabiliriz.

İsteğinize ve bütçenize uygun bir doğum günü pastası temin edebiliriz.

Partneriniz için aldığınız hediyeyi orijinal, sürprizli bir şekilde takdim edebiliriz.

Canlı müzik olmasını isterseniz müzisyen arkadaşlarımız size özel bir dinleti sunabilirler.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp