fbpx

En Güzel Evlilik Yıldönümü Organizasyonları

, , , ,

Evli bir çiftin hayatındaki en özel günlerden biridir evlilik yıldönümü. Böyle günler günlük hayatın rutininden, iş hayatının stresinden kısa bir süre için uzaklaşmak, güzel anılardan söz etmek ve aşk tazelemek için güzel bir fırsattır da aslında. Hayatımın Sürprizi ekibinin yıldönümünüzde sizin için neler yapabileceğini öğrenmek isterseniz aşağıdaki listeyi gözden geçirin, mutlaka size hitap eden bir alternatif çıkacaktır.

Evlilik Yıldönümü Organizasyonları

Sapphire’de Evlenme Yıldönümü

Birbirinize nikah memurunun ve şahitlerin karşısında “Evet” dediğiniz günün yıldönümünü İstanbul Sapphire binasının teras katında kutlamaya ne dersiniz? Teras katındaki camlı bir bölmede sizin için muhteşem bir ortam hazırlayabiliriz. Bunun için havanın karardığı saatleri tercih etmenizi tavsiye ederiz, çünkü şehrin ışıklarıyla her yana serpiştirdiğimiz mumların ışıkları bir araya gelince ortaya inanılmaz derecede romantik bir ortam çıkıyor.

Camın önüne çok şık bir masa hazırlıyoruz ve tecrübeli bir garson size hizmet ediyor. İsteğinize göre müzik yayını yapıyor veya profesyonel bir müzisyen ayarlıyoruz, böylece bu harika ortamda dans etmenin keyfini de yaşıyorsunuz. Ortamı ayrıca her birini zevkle seçtiğimiz birbiriyle uyumlu aksesuarlarla ve balonlarla süslüyoruz.

Kumsalda Romantik Evlilik Yıldönümü

Aşkınızı açık havada, sahile vuran dalgaların sesi eşliğinde tazeleme fikri kulağınıza hoş geliyor mu? Hayatımın Sürprizi ekibi olarak sizin için deniz kenarında romantik ve etkileyici bir yıldönümü kutlama ortamı hazırlayabiliriz. Organizasyonun havanın karardığı saatlerde yapılmasını isterseniz plajı ışıl ışıl yanan mumlarla donatarak büyüleyici bir dekor oluşturabilir, ikinize özel, tüllerle çevrili bir çardak kurup altına atıştırmalık yiyecek ve içeceklerle dolu bir masa hazırlayabiliriz. Veya yine tüllerle kaplanmış direklerin altına, etrafında minderler olan bir yer sofrası kurabiliriz.

Yıldönümünüzü Evde De Kutlayabilirsiniz

Evlilik yıldönümü organizasyonları portföyümüzde farklı zevklere ve bütçelere yönelik birçok fikir var. Bu özel günü ev ortamında kutlamayı düşünüyorsanız sizin için bir ev süsleme çalışması da yapabiliriz. Evinizin arzu ettiğiniz yerlerini tea – light mumlar, balonlar ve dekoratif aksesuarlarla süsleyebilir, baş başa yemek yemek istiyorsanız masa dekorasyonu için yardımcı olabiliriz.

Kız Kulesi’nde Evlilik Yıldönümü

Yıldönümünüzü bir tarihi olan, adına efsaneler yazılmış bir mekanda kutlamayı düşünürseniz size Kız Kulesi’ni tavsiye edebiliriz. Kulenin üst katında bulunan ve muhteşem bir manzarası olan Kuledebar’ı ikiniz için kapatabilir ve burada mumlarla, kalp formunda objelerle, gül yapraklarıyla masalsı bir dekor hazırlayabiliriz. Pencere önüne hazırladığımız şık masada bir yandan bir şeyler yiyip içerken bir yandan da birbirinizi bulduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzdan söz edebilir ve gelecek günler hakkında güzel hayaller kurabilirsiniz.

Sokakta Yıldönümü Sürprizi

Eşinizi unutulmaz bir sürprizle şaşırtmak ve mutlu etmek ister misiniz? İsteyin yeter, biz, ikiniz dışarıda yürürken size bugünün en güzel günlerinizden biri olmasına yol açacak bir organizasyonla karşınıza çıkabiliriz. İşte sizin için yapabileceğimiz bazı şeyler:

*Müzisyen arkadaşlarımız size özel küçük bir sokak konseri hazırlayabilirler. Bu sırada üstünde “Yıldönümümüz kutlu olsun” türünden bir cümle yazan kişiye özel, tasarım bir afiş de açabiliriz.

*Eşinize bir yıldönümü hediyesi almak ve bunu çok özel bir şekilde, mesela dev bir hediye kutusunun içine yerleştirilmiş olarak vermek isterseniz şöyle bir organizasyon hazırlanabilir: Biz önceden anlaştığımız yere bu kutuyu yerleştiririz, siz de belirlediğimiz saatte buraya gelirsiniz. Eşiniz kutuyu açtığı zaman içinden önce renk renk balonlar çıkar, ardından da almış olduğunuz hediyeyle karşılaşır.

*İlişkiniz ve anılarınız hakkında verdiğiniz bilgilere dayanarak size özel bir tiyatro oyunu yazdırabilir ve bu oyunun anlaştığımız yer ve saatte, sokakta sahnelenmesini sağlayabiliriz.

Sinemada Yıldönümü Organizasyonu

Bize ilettiğiniz görsel malzemelerle bir video hazırlayabilir ve anlaşmalı olduğumuz bir sinema salonunda, film başlamadan önce veya film arasında yayınlanmasını sağlayabiliriz. Videoyu izledikten sonra eşinize aldığınız çiçeği veya hediyeyi verebilirsiniz. Bizde güvende olur ve en uygun zamanda ortaya çıkar, hiç merak etmeyin.

Teknede Evlilik Yıldönümü & Lazerle Gökyüzüne Aşk Sözleri Yazılması

İkiniz de deniz kıyısında, denizin üstünde zaman geçirmeyi seviyorsanız yıldönümünüzü bir teknede de kutlayabilirsiniz. Bunun için önce uygun bir tekne bulup kiralamak, sonra da içini süslemek gerekir ama bunu nasıl yapacağınızı düşünerek endişelenmeniz gerekmez. Bu bizim işimiz. Sizin için şık, konforlu bir tekneyi birkaç saatliğine kiralayabilir ve balonlarla, çiçeklerle, dekoratif aksesuarlarla süsleyebiliriz. Ayrıca meyveler, çerezler ve istediğiniz tarzda içeceklerle iki kişilik güzel bir masa hazırlayabilir, bir köşeye fotoğraflarınızla ve eşinize yazdığınız romantik notlarla donatılmış bir dilek ağacı koyabiliriz. Müzik ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise ses bombasıyla istediğiniz parçaları çalabiliriz.

Tekne organizasyonları sırasında Boğaz Köprüsü’nün altına lazerle organizasyonun türüne uygun sözler de yazdırabiliyoruz.

İzoletta’da Muhteşem Yıldönümü Kutlaması

İnanılmaz romantik bir yıldönümü organizasyonu hayal ediyorsanız Sarıyer’deki LifePark İzoletta sizin için ideal bir mekan olabilir. Geniş pencerelerinden görünen orman manzarası ve ahşap ağırlıklı nostaljik dekorasyonu ile farklı türlerde romantik organizasyonlar için mükemmel bir yerdir burası. Ve profesyonel dokunuşlarla daha da çarpıcı hale gelir.

En güzel evlilik yıldönümü organizasyonları ve evlilik teklifleri konusunda kendimize güveniyoruz. Bu romantik ve nostaljik mekanı dekoratif aksesuarlar, balonlar, mumlar ve şamdanlarla sizin için özenle süsleyebilir, güzel bir masa hazırlayabiliriz. Dilerseniz canlı müzik ayarlayabilir, mekana vip araçla gelmenizi sağlayabiliriz.

Riva’daki Taş Evde Yıldönümü

Riva’daki taş ev Aşk – ı Memnu dizisinin sadık izleyicileri için tanıdık bir mekan. Bihter’le Behlül’ün gizli buluşmalarına ev sahipliği yaptıktan sonra ünlenen deniz kıyısındaki bu taş yapı müzik klipleri için de kullanılıyor. Yıldönümünüzü eşinizle birlikte gözlerden uzak, sessiz ve huzurlu bir mekanda geçirmek isterseniz burada sizin için muhteşem bir kutlama ortamı hazırlıyoruz. Evin içinde, bahçesinde veya isterseniz ikisinde de masa hazırlıyor, içini mumlar ve özenle seçtiğimiz aksesuarlarla dekore ediyoruz. Burada isteğinize göre birkaç saat geçirebiliyor veya gece kalabiliyorsunuz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp