fbpx

En Güzel, En Romantik Kumsal Organizasyonları

Yaz geldiği zaman bir arkadaşa veya sevgiliye sürpriz organizasyonu için düşünülebilecek en ideal mekanlardan biridir sahiller. Kumsalda evlenme teklifi yapabilir, sevgilinizin, eşinizin veya en sevdiğiniz arkadaşınızın doğum gününü ya da evlenme yıldönümünüzü kutlayabilirsiniz. Özellikle romantik bir organizasyon söz konusu ise havanın karardığı saatleri tercih etmek yerinde olur. Mumlar, fenerler, bir çardak veya çadır gibi malzemelerle hazırlanan kumsal organizasyonları yıldızlardan yansıyan ışıkların altında daha farklı, daha büyük bir etki yapar.

Böyle bir organizasyonu kendi imkanlarınızla hazırlayabilir misiniz? Elbette yapabilirsiniz. Örneğin, mümkünse ateş yakılır, ortam, birkaç arkadaşın yardımıyla konsepte uygun bir şekilde dekore edilir, müzik veya afiş gibi detaylar eklenebilir, güzel bir piknik ortamı oluşturulabilir.

Diğer alternatif ise bunlarla ilgilenmeyi Hayatımın Sürprizi gibi profesyonel bir ekibe bırakmaktır. Bu durumda yapmanız gereken tek şey neler istediğinizi anlatmak ve anlaştığınız tarihte olay yerinde bulunmaktır.

Bu seçeneğin avantajlarından biri organizasyon mekanında bulunmasını istediğiniz malzemeleri temin etmeye çalışmanızın gerekmemesidir. Duruma göre, çeşitli sofra malzemeleri ve dekoratif aksesuarlardan balon, çiçek, mum gibi malzemelere kadar birçok şeye ihtiyacınız olabilir.

Özellikle bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonu hayal ediyorsanız.

Ortamın dekorasyonuna özel bir önem vermek gerekir. Ayrıca, canlı müzik yapacak bir müzisyen veya kaliteli çekimler yapacak kişiler bulmak sorun olabilir. Bu önemli bir detaydır, zira kız arkadaşınız, büyük ihtimalle, bu unutulmaz anları belgeleyen fotoğraf ve videoları en azından yakınlarına göstermek isteyecektir.

Ekip olarak özellikle romantik kumsal organizasyonları konusunda deneyimli ve iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Farklı bütçelere uygun alternatiflerimizden birinin size de hitap edeceğini düşünüyoruz. Kumsal sürprizleri için çeşitli seçenekler öneriyoruz ve bunların hepsi ciddi bir bütçe ayırmanızı gerektirecek şeyler değildir. Örnek vermek gerekirse, bir çardak veya çadır, yemek ya da kokteyl masası gibi detayları tercih etmeyip deniz kenarında üzerinde organizasyonun türüne uygun bir afiş açılması ve ses bombası ile birkaç şarkı çalınması tarzındaki organizasyonları düşünebilirsiniz. Ya da sahilde içinde balonların, aldığınız hediyenin veya teklif yüzüğünün bulunduğu dev boyutlu, sürpriz bir paketle karşılaşabilirsiniz. Başka bir seçenek olarak afiş ve canlı müzik kombinasyonunu değerlendirebilirsiniz. Bu tür organizasyonlar için daha az kişiyle çalışıyoruz, süreleri yemekli bir organizasyonda göre daha kısa ve fiyatları da doğal olarak daha uygun oluyor.

Dileğiniz ister bir arkadaşınıza veya partnerinize “İyi ki doğdun” demek, ister sevgilinize “Benimle evlenir misin?” diye sormak, isterseniz ebeveynlerinizden birine bir Babalar / Anneler Günü sürprizi yapmak, ister evlilik yıldönümünüzü ya da ilişkinizle ilgili özel bir günü kutlamak olsun; biz hayallerinizi gerçekleştirmeye hazırız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp