fbpx

En Güzel Doğum Günü Sürprizleri

, , , , ,

Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, kardeşinize, eşinize, kankanıza, çocuğunuza unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapmayı hayal ediyorsanız sizin için yapabileceğimiz çok şey var. İstanbul’da doğum günü sürprizleri hazırlamak konusunda tecrübeli ve iddialıyız. Farklı bütçelere hitap eden organizasyonlarımızdan bir veya birkaç tanesinin hoşunuza gideceğini umuyoruz.

Organizasyonun türüne göre ses bombasıyla şarkı çalma, volkan patlatma, başınızdan aşağıya gül yaprakları ve konfetiler dökme gibi hizmetler de veriyoruz. Uygulanması mümkün olan özel isteklerinizi mutlaka dikkate alıyoruz.

Aşağıda kısaca anlattığımız organizasyonlara ekstra olarak şu hizmetlerin eklenmesini de talep edebilirsiniz:

*VIP araçla ulaşım

*Profesyonel bir müzisyen veya müzisyenler

*VIP garson

1.Evinizde:  

Evinizi konsepte uygun bir şekilde süslüyor; mumlarla, balonlarla, dekoratif aksesuarlarla donatıyor, romantik bir ortam isteyenler için 2 kişilik çok şık bir masa hazırlıyoruz.

 

 

3.Deniz Manzaralı Villada:  

Değer verdiğiniz birine doğum gününde çok özel bir sürpriz hazırlamak için konforlu, deniz manzaralı dubleks bir villayı da tercih edebilirsiniz. Sizin için özenle süslediğimiz bu villada gece kalmanız da mümkün.

 

5.Sapphire’de: 

Ziyaretçilerine özellikle havanın karardığı saatlerde muhteşem bir İstanbul manzarası sunan Sapphire binasında, seyir terasının da bulunduğu en üst kattaki bir bölümü rezerve ediyor ve mumlarla, balonlarla donatıyor; bir köşeye özel tasarım harflerle “Doğum günün kutlu olsun”, “Seni seviyorum” gibi cümleler yazıyoruz. Mekanın erkek veya kız arkadaşa romantik doğum günü organizasyonları için ideal bir yer olduğunu da belirtmek isteriz.

7.VIP Teknede

Düşündüğünüz sürprizi uygun bir şekilde süslenmiş, içine bir kokteyl veya yemek masası kurulmuş güzel ve konforlu bir teknede gerçekleştirmeye ne dersiniz? Tekneniz isteğinize bağlı olarak limanda demirli olarak durabilir veya denize açılabilir.

8.VIP Teknede / Köprünün Altına Lazerle Yazılmış Kutlama Cümleleriyle: 

Dilerseniz teknede sürpriz organizasyonuna bu renkli detayı da ilave edebiliyoruz. Denize açılan tekne köprüye yaklaşıyor ve bu sırada köprünün altına kaliteli, güçlü bir lazer cihazıyla aşk ve kutlama sözleri yazılıyor.

10.Doğum Gününde Evlilik Teklifi:  

Sevgilinizin doğum gününü kutlarken ona aynı zamanda unutamayacağı bir sürpriz evlilik teklifi de yapabilirsiniz. Belki artık kendisine “Benimle evlenir misin?” diye sormanızı bekliyordur ama doğum gününde büyük ihtimalle bununla ilgili bir etkinlik veya hediye bekleyecektir. İkisiyle birden karşılaşarak çifte mutluluk yaşaması güzel bir fikir değil mi sizce de?

 

12.Tiyatroda: 

Sevdiğiniz birinin, bir yakınınızın doğum gününü bunun için özel bir tiyatro oyunu hazırlatarak kutlamaya ne dersiniz? Bu organizasyon için kişiye özel çalışmalar yapıyoruz; örneğin profesyonel bir senaryo yazarına, sizin verdiğiniz bilgilere dayanarak konsepte uygun bir oyun yazdırıyoruz ve bu oyun yine profesyonel tiyatro sanatçıları tarafından sahneye koyuluyor. Ayrıca özel bir afiş de hazırlatıyoruz.

14.Sokakta: 

Doğum günleri için kullanılabilecek mekanlardan biri de sokaklar ve caddelerdir. Bunun için size çeşitli şekillerde yardımcı olabiliyoruz.

*Afişle:

Özel tasarım bir kutlama afişi hazırlatıyor ve bu afişi anlaştığımız yerde, anlaştığımız saatte karşınıza çıkarak açıyoruz. Ses bombasıyla çalan şarkılar, volkanlar ve konfetiler de organizasyona hareket kazandırıyor.

*Sokak Tiyatrosuyla:

Profesyonel bir senariste özel bir oyun yazdırıyoruz ve profesyonel tiyatro sanatçısı arkadaşlarımız bu oyunu sokak ortamında oynuyor.

*Dev Boyutlu Bir Hediye Kutusuyla:

İçinde balonların, hediyenizin, yazdığınız notların ve başka sürprizlerin yer aldığı kırmızı renkli büyük bir hediye kutusuyla karşınıza çıkıyoruz. Kutuya doğru etrafı fenerlerle süslenmiş kırmızı bir halı seriyoruz. Kutu açılırken konfetiler patlatıyoruz.

*Canlı Müzikle:

Profesyonel müzisyen arkadaşlarımız önceden anlaştığımız yerde ve saatte karşınıza çıkarak size özel bir performans sergiliyorlar.

Sevdiklerinizin doğum günlerini videolar aracılığıyla da kutlayabilirsiniz. Biz bunun için size farklı şekillerde yardımcı olabiliriz:

*İstanbul Dile Geldi Videosu: 

Verdiğiniz bilgilere dayanarak istediğiniz tarzda bir metin hazırlarız. İstanbul’un hareketli caddelerinden birinde, çoğu zaman İstiklal Caddesi’nde ya da Galata Kulesi etrafında gezmekte olan kişi ve gruplardan bu metnin bir kısmını söylemelerini rica ederiz. Daha sonra bu görüntüleri birleştiririz ve ortaya çok hareketli, çok neşeli bir doğum günü videosu çıkar.

*Çektiğiniz Videoların Düzenlenmesi: 

Yukarıda anlattığımız tarzda bir videoyu siz de hazırlayabilirsiniz; örneğin hazırladığınız cümleleri yakınlarınıza, arkadaşlarınıza söyleterek. Biz de bu görüntüleri düzenleyip daha profesyonel bir video hazırlarız. Bu alternatifi tercih ederseniz videonuzu kaliteli bir fotoğraf makinesi veya telefonla, kamerayı titretmeden, dikkatle çekmeniz iyi olur. Bu konuda güvenli değilseniz bu işlerden anlayan bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz.

16.İzoletta’da:  

İstanbul Sarıyer’deki LifePark İzoletta ahşap ağırlıklı dinlendirici ve şık dekorasyonuyla, muhteşem doğa görüntülerini izlemenize olanak veren geniş camlarıyla ve bahçesiyle çeşitli sürpriz organizasyonlar için çok güzel bir alternatif oluşturuyor. Dilerseniz sizin için bu büyüleyici mekanda zevkli ve çarpıcı bir doğum günü ortamı hazırlayabiliriz.

 

18.Otel Odasında:  

Bu organizasyon için bir otel odasını sizin için balonlarla, parti malzemeleriyle, mumlarla, fotoğraflarla süslüyoruz. Yatağın üstünden banyoya, komodinlerin üstüne kadar her yeri değerlendiriyor; titizlikle seçtiğimiz aksesuarlarla donatıyoruz.

 

 

 

 

 

19.Helikopterde:  

Eşinizin veya sevgilinizin doğum gününü bir helikopterde kutlama fikrine ne dersiniz? Uçmaktan korkmayan veya özellikle seven biriyse bu sürpriz onu çok mutlu edebilir. Bu tarz organizasyonlar için bir helikopter kiralıyor ve içini süslüyoruz. Tur bittiği zaman isterseniz ekip olarak sizi karşılayıp planladığımız diğer sürprizleri de yapabiliriz. Örneğin bir afiş açılabilir, hediyeniz özel bir şekilde takdim edilebilir veya canlı müzik çalınabilir.

20.Adalar’da:  

Romantik bir doğum günü kutlaması hayal ediyorsanız İstanbul Büyükada’daki bir restoranın bahçesindeki bir çardağın altında güzel bir masa hazırlayabiliriz. Bunu mevsime göre mekanın içinde de yapabiliriz ama yeşillikler ve çiçekler içindeki bahçenin gerçekten güzel bir görünümü var; tavsiye ederiz.

 

 

21.Drone İle:  

Havadan çekim yapabilen 4-6 pervaneli bir insansız hava aracı türü olan drone’un sürpriz organizasyonlarda kullanılma şekli çoğu zaman şöyledir: Siz bir mekanda otururken drone gelir ve sürprizinizi (Örneğin hediyeniz, bir çiçek veya bir not ya da yüzük kutusu) yukarıdan elinize bırakır.

 

Doğum Günü Sürprizleri İçin Kullandığımız Malzemeler

Çalışmalarımızda, organizasyonun türüne, müşterilerimizin talebine göre çeşitli malzemeler kullanıyoruz.

*Tea light mumlar, blok mumlar, şamdanlar ve fenerler

 *Özel tasarım balonlar (Mekana göre pencerelere, kapılara asıyor, yatağın üstüne koyuyor, tavandan sallandırıyoruz.)

 *Kırmızı gül yaprakları (Zemini, masanın veya yatağın üstünü süslemek için, yere kalp figürü çizmek ve harf yazmak için, bazı organizasyonlarda çiftin başından aşağıya dökmek amacıyla.)

 *Kişiye özel afiş (Fotoğraflarınızla ve istediğiniz sözleri kullanarak hazırlatıyoruz.)

 


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp