fbpx

Doğum Günü

, ,

Çocuğunuza, sevgilinize, eşinize, yakın bir arkadaşınıza sürprizlerle dolu bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz, sürpriz organizasyonlar bizim işimiz. Her gün daha iyi, daha çeşitli, daha renkli hale getirmek için uğraştığımız; severek yaptığımız işimiz.

Aklınızda nasıl bir doğum günü organizasyonu istediğinize dair bir fikir var mı, yoksa yardım ister misiniz? Bizde hoşunuza gidebilecek çok güzel fikirler var.

Amacınız doğum günü sürprizi yapmak istediğiniz kişinin kendini özel hissetmesini, ‘Hayatımın Sürprizi’ hanesine yazabileceği bir gün geçirmesini sağlamak olsa gerek. Bu bizim amacımızla tam olarak örtüşüyor, öyleyse sizinle anlaşabiliriz.

Size ev ortamında gerçekleşmesini istediğiniz doğum günü organizasyonları için de, dışarıda bir mekanda yapılmasını istediğiniz güzel bir sürpriz doğum günü partisi için de yardımcı olabiliriz. İstanbul’da çok güzel doğum günü mekanları var, bunlardan birini ayarlayabilir ve göz alıcı bir şekilde süsleyebiliriz. Partinin ev ortamında yapılmasını isteyenlere ise mekan ve masa süsleme konusundaki tecrübelerimizle yardımcı olabiliriz.

Çocuk doğum günü partileri için

Palyaço, jonklör, sihirbaz veya özel kostümler giymiş animatörler temin edebilir; canlı müzik yapan müzisyenler ayarlayabiliriz. Doğum günü kişisinin dışarıda yürürken bir barkovizyon gösterisi ile karşılaşmasını veya parti mekanına sürprizlerle dolu yollardan geçerek varmasını sağlayabiliriz.

Eşinize veya sevgilinize doğum günü hediyesinin farklı bir şekilde sunulmasına ne dersiniz, örneğin özel bir kostüm giyilmiş bir animatör tarafından? Evet, arzu ederseniz bunu da yapabiliriz.

Her gün mevcut paketlerimizi geliştirmek için çalışan ve yeni fikirler bulmak için araştırmalar yapan ekibimizde çeşit çok;  teknede doğum günüorganizasyonları da var hizmet portföyümüzde, kumsalda doğum günü sürprizleri de. Partiyi kalabalık bir arkadaş grubu için organize edebileceğimiz gibi 2 kişiye özel olmasını da ayarlayabiliriz. Sevgiliye sürpriz yapmak isteyen müşterilerimizin çok sevdiği bir alternatif bu. Tercih ettiğiniz ortamı özenle süslüyor, arzu ederseniz sizin için canlı müzik yapacak bir kemancı veya gitarist ayarlıyor, şık bir masa kuru kuruyor, servislerin işini bilen bir garson tarafından yapılmasını sağlıyoruz. Dilerseniz programa havai fişekler ve volkanları da dahil edebiliyoruz.

Sevdiklerinize doğum günü sürprizi yapmak için ‘İstanbul dile geldi’ paketimizi de düşünebilirsiniz. Bu paketi onlarca yabancı insanın; tek tek kişilerin, grupların, çiftlerin hiç tanımadıkları birine samimiyet ve neşe içinde ilettikleri iyi dileklerden oluşan bir video şeklinde hazırlıyoruz. Ortaya çok renkli görüntüler ve ömür boyunca zevkle saklanacak bir hatıra çıkıyor.

Çocuklara veya yetişkinlere yönelik sürpriz organizasyon paketleri ve size teklif etmek istediğimiz güzel fikirler hakkında daha çok detay öğrenmek için bize e – mail veya telefonla ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp