fbpx

Doğum Günü Mekanları

, , ,

Doğum gününüzde arkadaşlarınıza güzel bir mekanda eğlenceli bir davet vermek ve bir yandan arkadaşlarınızın varlığının, bir yandan partinin, bir yandan da hediyelerinizin tadını çıkararak keyifli bir gün geçirmek mi istiyorsunuz? Yoksa çocuğunuz, partneriniz veya yakınlarınızdan biri için bir doğum günü partisi organize etmek mi istiyorsunuz? Belki de sevgiliye sürpriz yapmak niyetindesiniz ve bu sürprizin güzel bir doğum günü organizasyonu olabileceğine karar verdiniz.

Partiyi dışarıda bir mekanda vermek istiyorsanız

Doğum günü mekanları hakkında bir araştırma yapmanız gerekecek tabii. Öyle ya, mükemmel bir parti için mükemmel bir mekan gerekir. Hayatımın Sürprizi olarak, işimiz gereği, İstanbul’daki açık ve kapalı mekanlar hakkında epeyce tecrübe edindik. Bu konuda size yardımcı olmaktan zevk duyarız.

Tarihi mekanlar, romantik mekanlar, küçük ve şirin kafeteryalar, nezih restoranlar, pastaneler, kebapçılar; İstanbul’da sürpriz organizasyonlar, partiler ve davetler için mekan bulamamak söz konusu değil. Ama tam olarak istediğiniz gibi bir mekan bulabilmek için profesyonel yardım almanız gerekebilir. Çocuklar için hazırlanan doğum günü partileriyle yetişkinler için hazırlananların tarzları, mekanları farklı tabii ki; bunun dışında, yetişkin doğum günleri farklı özelliklerde olabiliyor. 2 kişi ile veya küçük bir grup ile kutlanacak bir romantik doğum günü partisi ile çılgın bir partinin hazırlıkları aynı değil elbette. Ayrıca mekanın davetlilerin yaş grubuna ve sosyal konumlarına uygun bir mekanda yapılması da önemli. Dolayısıyla, doğum günü mekanları arasından en doğru seçimi yapmak için biraz düşünmek, mesai harcamak, araştırma yapmak lazım. Biz sizi bunlarla uğraşmanın yorgunluğundan kurtarmaya talibiz. Biz her şeyi ayarlayalım, her ayrıntıyı planlayalım, davetlilere sadece partinin tadını çıkarmak kalsın istiyoruz.

Güzel bir doğum günü mekanı seçtikten sonraki projeniz nedir? Sizin için yapabileceğimiz çok şey var, yeter ki siz aşağı yukarı neler istediğinizi belirleyin. Müzik, masa süsleme, bir çocuk doğum günü söz konusu ise palyaçolar veya özel kostümler giymiş animatörler, fotoğraf ve / veya video çekimi ve aklınıza gelebilecek her konuda yardımcı olabiliriz.

Vereceğiniz doğum günü partisiyle ilgili isteklerinizi ve hayallerinizi bize anlatın, gerisini bize bırakın. O istek hayalleri gerçekleştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp