fbpx

Can’dan Sanem’e Drone İle Evlilik Teklifi (Erkenci Kuş Final)

İlgiyle izlenen romantik komedi tarzındaki Star TV dizisi Erkenci Kuş final yaparken güzel bir sürpriz evlenme teklifi organizasyonuna tanık olduk. Final bölümündeki Can’dan Sanem’e drone ile evlilik teklifi sahneleri mutlu son bekleyen izleyicileri fazlasıyla tatmin etmiş olmalı.

Bu teklif dizinin Can Yaman ve Demet Özdemir tarafından canlandırılan iki aşığının yakın olduğu, sevdiği insanlarla dolu bir açık hava ortamında yapıldı ve gerçekten tam bir sürpriz oldu. Yavaş yavaş yanlarına yaklaşan drone cihazından hoşlanmayan Sanem ürkmüş ve sinirlenmiş bir halde bağırıp çağırırken Can cihaza uzandı ve ucundan sallanan tektaş yüzüğü aldı. Neler olduğunu anlamaya başlayan Sanem’in tavrı da değişmeye başlamıştı bu arada tabii. Tatlı bir huysuzluk ve şımarıklık içinde bağıran genç kız gitti, yerini şaşkınlık ve mutluluk içinde kırıtan bir kız aldı.

Sanem Can’ın teklifini kabul ettiği zaman mekandaki insanlar onları keyifle tebrik ettiler. Orada bir arada olmaktan ve Can’dan Sanem’e evlilik teklifi gelmesinden memnun oldukları belliydi. Seyircilerin de yüzleri gülerek izledikleri sahnelerdi bunlar. Erkenci Kuş dizisi sadık izleyicilerine, Can – Sanem çiftinin fanlarına mutlu bir finalle veda etti.

Size de kız arkadaşınıza buna benzer bir teklif yapmak ister misiniz? Bunun için çeşitli alternatifler düşünebilirsiniz. Örneğin sevgilinizin doğum günü için yakın arkadaşlarınızın ve aile bireylerinin davetli olduğu bir parti organize edip teklifinizi bu sıcak ve samimi ortamda yapabilirsiniz. Bu parti tanışma yıldönümünüz veya sizin için özel bir anlamı olan başka bir günde ya da bu türden bir gerekçe olmaksızın da düzenlenebilir. (“Yakın arkadaşlarımızla beraber eğlenmek için güzel bir plan yapalım mı?”)

Teklifinizi çevrenizde başkaları olmadan, ikiniz baş başa iken yapmayı da tercih edebilirsiniz tabii. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size her iki durumda da yardımcı olabiliriz. Örneğin ikiniz bir mekanda oturmuş sohbet ederken almış olduğunuz teklif yüzüğünün bir drone tarafından masanıza bırakılmasını ayarlayabiliriz. Bu sevgiliye sürpriz organizasyonuna unutulmaz detaylar da ekleyebiliriz elbette. En sevdiğimiz senaryolardan birini gözünüzde canlandırmak ister misiniz? Hemen anlatalım öyleyse:

Kız arkadaşınızla beraber deniz kıyısındaki bir mekanda, önceden ayırtmış olduğumuz masada oturuyorsunuz. Biraz sonra mekanın önünde bir yat duruyor. Her ne kadar öyle görünüyor olsa bile denizin üstünde dolaşan herhangi bir yat değil bu, sürpriz senaryomuz için ayarlanmış olan bir yat.

Bu yattan önce bir sevgiliye hitap ettiği belli olan bir afiş açılıyor. Mekandaki insanlar merakla bunun arkasından neler geleceğini beklemeye başlıyorlar. Daha sonra tekneden bir drone havalanıyor, biraz yol alıyor ve sizin oturduğunuz masaya gelip yüzüğünüzü bırakıyor. Tam bu sırada tekneden de ikinci afiş açılıyor. Üstünde “Benimle evlenir misin?” yazan bu afişin açılmasıyla beraber teklifinizi yapıyorsunuz.

Yan masalarda herhangi bir müşteri gibi oturmakta olan ekip arkadaşlarımız bu noktada ortaya çıkıyorlar ve sizi başınızdan aşağıya serpiştirdikleri gül yaprakları eşliğinde kutluyorlar. Daha sonra kız arkadaşınıza bir buket çiçek veya almış olduğunuz bir hediyeyi takdim ediyoruz.

Farklı senaryolar da üretilebilir elbette. Ayrıca sizin özel istekleriniz olabilir. Biz sadece ikinizin yer alacağı organizasyonlar için de, yakınlarınızın dahil olduğu organizasyonlar için de yardımcı olabiliriz. Organizasyon sırasında kullanılmasını özellikle istediğiniz aksesuarlar varsa bunları temin edebiliriz. Hayallerinize ve bütçenize uygun farklı öneriler de sunabiliriz. Sürpriz organizasyonlar alanında tecrübeli bir firmayız ve sizin mutluluğunuzda da payımız olmasından onur duyarız.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp