fbpx

Boğaz Manzaralı Evde Teklif

, , , ,

Kız arkadaşınızı ikiniz için özel olarak süslenmiş bir eve götürüp “Benimle evlenir misin?” sorusunu orada sormaya ne dersiniz acaba? Bu teklifi mumlarla, şamdanlarla, kalp biçimli balonlarla süslenmiş bir evde kurulmuş güzel bir masanın başında almak hoşuna gider mi, ne dersiniz?

Boğaz manzaralı evde romantik evlenme teklifi organizasyonumuz gerçekten çok şık ve unutulmaz bir İstanbul’da evlilik teklifi alternatifi teşkil ediyor. Pencerelerinden Marmara Denizini ve İstanbul’u seyredebileceğiniz bir daire, ortam kristal mumlukların içinde yanan mumların etkisiyle ışıl ışıl, pencere kenarlarına, zemine, sehpaların üstüne de mumlar serpiştirilmiş,  gül yapraklarıyla çevrelenmiş bir kalp figürünün ortasında isimlerinizin baş harfleri yazıyor ve 2 kişilik güzel bir masa sizi bekliyor. Romantik bir teklif için bundan daha güzel bir ortam olabilir mi? Üstelik, arzu ederseniz, burada konaklamanız da mümkün.

Teklifinizi ev ortamında yapmak istiyorsanız fakat eviniz şu veya bu sebeple bunun için uygun değilse ya da İstanbul dışından gelip de teklifinizi burada yapmak istiyorsanız bu fikir hoşunuza gidebilir. Kız arkadaşınızın da hayatının sorusunu böyle bir ortamda olmaktan memnun olacağını tahmin ediyoruz. Daireyi süslerken her birini özenle seçtiğimiz aksesuarları kullanıyoruz fakat özel istekleriniz varsa bunları da dikkate alıyoruz. Kız arkadaşınızın en sevdiği çiçeklerin de kullanılması, bir köşenin fotoğraflarınızla süslenmesi veya başka özel taleplerinizi değerlendirmeye açığız.

Sevgilinizin özenle dekore edilmiş sıcak, manzaralı bir ev ortamında evlenme teklifi almaktan hoşlanacağını düşünüyorsanız bizi arayın, detayları görüşelim.

Farklı bir alternatifi tercih ederseniz Kız Kulesi, Sapphire gibi şık mekanlarda, sokakta, sinema veya tiyatroda, teknede veya kumsalda da sürpriz organizasyonlar hazırlayabiliyoruz.

Bu amatör ruhlu profesyonel ekibe güvenebilirsiniz. Size ve partnerinize unutamayacağınız saatler yaşatmak için bütün tecrübemizi, bütün imkanlarımızı ve bağlantılarımızı kullanmaya hazırız.

Ev Süsleme Organizasyonlarımız

*Arzu ederseniz sizin seçtiğiniz bir evi de süsleyebiliriz.

*Ev ortamında doğum günü, evlilik yıldönümü, baş başa Sevgililer Günü kutlaması gibi organizasyonlar da hazırlayabiliriz.

*Evde sürpriz organizasyonları için 2 farklı alternatif sunuyoruz:

-Ortamı uçan balonlar, mumlar ve gül yapraklarıyla süslemek.

– Kendi organizasyonlarımızda kullandığımız mumlukları, “Seni Seviyorum” cümlesini oluşturan köpük harfleri ve gümüş – kristal şamdanlarla mumlukları da dahil etmek. Bu durumda 3 saat sonra malzemeleri geri alıyoruz.

*Bu tip organizasyonlarda lokasyon fiyatı etkileyebiliyor. Gelmemizi istediğiniz semt bizim için çok uzaksa ekstra yolculuk giderleri ekliyoruz.

*Benzer süslemeleri bir otel odasında da yapabiliriz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp