fbpx

Beni Affet

, ,

Partnerinizin kalbini kıracak bir şey yaptınız ve onun gönlünü almayı, size yine eskisi gibi sevgiyle bakmasını sağlamayı çok istiyorsunuz. Bunu denediniz de aslında; işyerine bir sürpriz hediye gönderdiniz, interneti tarayıp en güzel şiirleri, en etkili sözleri buldunuz ve ona mesajlar, mailler halinde yolladınız. Sevdiği, sözünü dinlediği bir arkadaşına aracılık teklif ettiniz; ne kadar pişman ve perişan bir halde olduğunuzu, belki biraz da abartarak iletmesini rica ettiniz. Ve bütün bu çabalar boşa gitti, hiçbir işe yaramadı. Veya belki de bunların hiçbirini yapmadınız, günlerdir neler yapabileceğiniz konusunda düşünüp duruyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız var mı acaba? Hayatımın Sürprizi ekibi olarak bu konuyu biz de düşündük ve dargın çiftlerin barışmasını sağlamak amacıyla ‘Beni Affet’ organizasyonları hazırladık. İşe yarar mı? Bilinmez, ama ‘Niyet önemli’ derler ya, bütün iyi niyetimizi ve hayal gücümüzü koyduk ortaya işe yarasın diye;  küskünler barışsın, ayrılanlar kavuşsun diye.

Açık olalım; sevgilinizin veya eşinizin sizi affetmesinin ne derece mümkün olduğunu siz bilirsiniz en çok. Söylediğiniz veya yaptığınız şeylerin ağırlığı, onun bu olanlardan ne derece etkilenecek biri olduğu, neleri hoş görüp neleri hoş görmeyeceği; bunların bilgisi sizde. Bizde de sevgilisinin kırık kalbini onarmak, bozulan sinirlerini düzeltmek, öfke katsayısını düşürmek isteyenlerin işine yarayabilecek güzel sürpriz organizasyon fikirleri var. Sonuçta sizinle amacımız aynı, tadı kaçmış bir ilişkiyi eski zamanlarına geri döndürmek. Belki işbirliği yaparak bunu sağlayabiliriz, ne dersiniz?

Neler yapabiliriz sizin için, ona gelelim şimdi.

Partnerinizin kişiliğini bilirsiniz, onu etkileyebilecek gönül alma yolları konusunda fikriniz vardır; bunları bir şekilde karşılıklı konuşmamız faydalı olabilir. Böylece onu tam kalbinden vuracak bir ‘Beni Affet’ organizasyonu hazırlayabiliriz. Bir ev süsleme organizasyonu onu etkiler mi sizce mesela? Bunun etkili olacağını düşünüyorsanız evinizin salonunda romantik objelerle şahane bir dekor hazırlayabiliriz. Veya bunu onun evinde de yapabiliriz. İstanbul sokaklarında dolaşan birçok kişinin iyi dilek mesajlarından oluşan ‘İstanbul dile geldi’ paketimizi size özel bir şekilde ayarlayabiliriz. Onlarca insan yaptığınız şeyden dolayı ne kadar pişman olduğunuzu, affedilmeyi ne kadar çok istediğinizi söyleyecek; bu partnerinizi etkileyebilir. Geçeceği yerlerde affedilme talebinizi ifade eden afişler, billboard’lar açılmasını veya yoluna üstünde ‘Beni Affet’ yazan tişörtler giymiş insanlar çıkmasını sağlayabiliriz. İstanbul’un en güzel mekanlarından birinde ikinize özel bir program ayarlayabiliriz.

Bunları ayrıntılı olarak görüşmek; partnerinizin kişiliğine, zevklerine, hayat şartlarına uygun bir program hazırlamak gerekiyor tabii. Ne kadar detaylı hazırlanırsak operasyonun başarılı olma ihtimali o kadar artar. Telefon veya mail aracılığıyla bize ulaşın, görüşelim. Beraberce elimizden geleni yapalım. Bekliyoruz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp