fbpx

Beni Affet Organizasyonları

Bütün ilişkilerin zor dönemleri vardır. Eşlerin veya sevgililerin birbirini kırdığı, kızdırdığı zamanlar olur. Bunlar farklı seviyede olaylardır tabii; bazılarının affedilmesi daha kolay, bazılarınınki daha zordur. Kendisine karşı hata yaptığınız partnerinizin sizi affetmesi onu kızdıran, inciten davranışınızın boyutu, kendisinin kişiliği ve o sıralarda nasıl bir ruh halinde olduğu, ilişkinizin geçmişi ve genel durumu gibi etkenlere göre değişir. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak böyle durumlarla karşılaştığımız da oluyor ve müşterilerimizin talebi üzerine farklı tarzlarda Beni Affet Organizasyonları düzenliyoruz.

Beni Affet Organizasyonu Fikirleri

Bu türden organizasyonlar için aklınıza gelecek her türlü sevgiliye sürpriz fikri uygulanabilir. Birkaç örnek vermek gerekirse;

* Üzerinde sevginizi ve bağışlanmak istediğinizi ifade eden sözler bulunan kişiye özel bir afiş hazırlatıp partneriniz dışarıda iken bu afişle karşısına çıkabilirsiniz.

* Evinizde, bir otel odasında veya şık bir mekanda romantik bir dekor hazırlayıp sevgilinizi konuşmak için davet edebilirsiniz.

* Duygularınızı, pişman olmak ve barışmak istediğinizi ifade den bir video hazırlayabilirsiniz. Bu videoda yakınlarınız, arkadaşlarınız veya yabancı kişiler de yer alabilir. Sizin için “Beni affet” temalı güzel, etkileyici bir metni parçalar halinde söyleyebilirler.

* Bu videonun bir sinemada yayınlanması da ayarlanabilir. Size kızgın olan partneriniz muhtemelen sizinle sinemaya gitmek istemeyecektir, ama yakın bir arkadaşından onu birlikte gitmeleri için ikna edebilirsiniz. Siz de fark ettirmeden salona girer ve videonun beyaz perdede yayınlanmasından sonra bizzat özür dileyebilirsiniz. Böyle bir organizasyon için büyük ihtimalle profesyonel yardıma ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda size yardımcı olabiliriz.

* Partnerinize hoşuna gidecek bir hediye alabilir veya küçük hediyelerden oluşan güzel bir sepet hazırlayabilirsiniz. Bunu elinizden almak istemeyecek olması ihtimaline karşı işyerine yollayabilir veya eve kargoyla gelmesini ayarlayabilirsiniz.

Güzel Bir Sürpriz Organizasyon Partnerinizin Sizi Affetmesini Sağlar Mı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu sorunun cevabı çeşitli etkenlere göre değişir. İlişkinizde sıklıkla sorun yaşıyorsanız, sürekli olarak partnerinizi rahatsız edecek şeyler yapıyorsanız ya da büyük bir hata yaptıysanız affedilme ihtimali daha düşüktür. Beni affet organizasyonlarının sonucu kişiye göre de değişir; bazı insanlar affetmeye daha eğilimli, bazıları ise bu konuda daha katıdırlar. Açıkçası, ilişkinizin durumunu ve yaptığınız şeyin muhtemel etkilerini en iyi sizin bilmeniz gerekir. Böyle bir organizasyona girişmeden önce olası sonuçları iyi hesaplamalısınız.

Beni Affet Organizasyonları Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

* Öncelikle, ne kadar incelikli veya gösterişli olursa olsun, herhangi bir organizasyonun partnerinizle aranızı düzeltmenizi sağlayıp sağlayamayacağını iyi düşünün. Üst üste onu kızdıran, inciten şeyler yaptıysanız, büyük, ciddi bir çatışma yaşadıysanız ya da ilişkinizin genel durumu pek iyi değilse romantik bir akşam yemeği, bir tekne turu veya başka bir sürpriz işleri düzeltmek için yeterli olmayabilir. Hatta partneriniz sorunu böyle kolayca çözebileceğinizi düşündüğünüz için size tepki bile gösterebilir.

* Kalabalık bir ortamı tercih etmeyin, özellikle affedilmeyebileceğinizi veya ters bir tepki ile karşılaşabileceğinizi düşünüyorsanız. Bu duruma başkalarının da tanık olması canınızı sıkabilir.

* Acele etmeyin. Bazen, sinirlenen veya incinen kişiye kendini toparlaması için biraz zaman vermek iyi olabilir.

* İlişkiniz yeniyse ve sevgilinizin nasıl bir organizasyondan etkileneceği hakkında fikriniz yoksa en yakın bir – iki arkadaşına ulaşıp fikir alın.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp