fbpx

Barkovizyonla Evlenme Teklifi

, , , ,

Aşk bu dünyadaki en özel, en değerli şey bizce. Aşk filmleri, aşk kitapları, aşk sözleri; aşka dair her şey o kadar sanatsal ki. Aşkı bazen bir bakışla, bir dokunuşla ifade ederiz; bazen de daha büyük göstergeler kullanmak isteriz. Buradaki amacımız aslında ömür boyu akıllarda kalacak bir anı yaratmaktır. Biz de Hayatımın Sürpriz ekibi olarak, unutulmaz evlilik teklififikirlerimizle size ilham vermekten gurur duyuyoruz.

Evlenme teklifi organizasyonu talebiyle bize ulaşan beylere alternatif fikirler sunarken; birlikte geçirdiğiniz güzel anıları hatırlatalım, geleceğe dair hayallerinizden bahsedelim ve bu hayalleri gerçekleştirebilmek için olmazsa olmazın sevgiliniz olduğunu vurgulayalım diyoruz. Geçmişte yaşanan güzel anları hatırlatmanın en iyi yollarından biri de organizasyonda birlikte çekilen fotoğrafları kullanmak. Hatta bazen sadece fotoğrafların kullanıldığı bir teklif bile gözyaşlarının sel olmasına yeterli olabiliyor.

Barkovizyonla evlenme teklifi organizasyonumuzdan bahsetmek istiyoruz size.

Öncelikle sevgilinizin bulabileceğiniz en eski fotoğraflarıyla başlayan muhteşem bir video hazırlıyoruz. İlk adımları, ilk ayakkabıları, ilk aşkı babasının kucağındaki halleri, ilk tanıştığınız zaman, ilk el ele tutuştuğunuz an, birlikte geçirdiğiniz doğum günleri, yıldönümü partileri, geziler… Hepsinin aklınıza kazıdığı mesajları, yüzlerinizdeki gülümsemeleri gözler önüne seriyoruz. En özel şarkınız fonda çalarken, seçtiğimiz bu fotoğraflar ve yazılarla slayt gösterimizi tamamlıyoruz. Organizasyon gününe karar verdiğimizde barkovizyonsistemimizi anlaştığımız yere kuruyoruz. Siz kız arkadaşınızla yürürken birden koskocaman bir ekranda hazırlamış olduğumuz bu videoyla karşılaşıyorsunuz. Sevgiliniz ilk başta olanları anlamakta güçlük çekse de, üçüncü-dördüncü fotoğraftan sonra her şeyin kendisi için hazırlanan özel bir sürpriz olduğunu fark edecek. Videoyla birlikte akan romantik cümleleriniz, gözlerden mutluluk gözyaşlarının akmasına neden olabilir. Sokaktaki onlarca insanın da eşlik ettiği bu romantik şölenin sonunda beklenen soru belirir ekranda: Benimle Evlenir Misin? Diz çöküp, yüzüğünüzü uzattığınız anda gelen coşkulu bir “Evet” le üzerinizden konfetiler patlatılır ve etrafınızdaki insanların hayran bakışları ve alkışlarıyla en mutlu günlerinizden birini yaşatmış olursunuz.

Barkovizyonla evlenme teklifi yapmak istiyorsanız, birlikte olduğunuz fotoğraf sayısını arttırmanızı ve güzel bir arşivle çektiğiniz fotoğrafları muhafaza etmenizi öneririz. Geri kalan işleri gönül rahatlığıyla profesyonel ekibimize bırakabilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp