fbpx

Arda Turan’ın Evlenme Teklifi

, ,

Futbol dünyasındaki kariyerinin yanında özel hayatıyla da her zaman gündemde oldu Arda Turan. Aslıhan Doğan’a evlilik teklifi yaptığı zaman takvimler 2018 yılının Şubat ayını gösteriyordu. Arda defalarca ayrılıp tekrar barıştığı uzatmalı sevgilisi Aslıhan’a bu teklifi arkadaşlarının da katıldığı bir parti sırasında yaptı. Arda, teklif öncesinde sevgilisine “Hayatımın en güzel parçası olan Aslıhan, benimle evlenir misin?” diye sordu ve olumlu cevap aldı. Arda Turan’ın evlenme teklifi görüntüleri sosyal medya platformlarında büyük ses getirdi. Posta gazetesinde yayınlanan bir habere göre Arda, 2015’den beri beraber olduğu Aslıhan’a 5 karatlık bir pırlanta tektaş yüzük taktı.

Çift, tekliften kısa bir süre sonra, 2018’in Mart ayında, Arda’nın Çubuklu’daki evinde yapılan sade bir nikah töreniyle dünya evine girdi. Nikahtan sonra Arda Instagram hesabından bir teşekkür notu eşliğinde fotoğraf paylaşımı yaptı.

İnternet ortamında bulabileceğiniz teklif videosunu izlerseniz Arda’nın yüzüğü takması sırasında davetlilerin tezahürat yaptığını ve çiftin birbirine sarıldığını göreceksiniz. Ne dersiniz; sizin teklifiniz de böyle etrafta arkadaşlarınızın, belki ailelerden birkaç kişinin de yer aldığı bir parti sırasında olabilir mi acaba? Mutluluğunuza, coşkunuza yakınlarınızın da ortak olması teklifinizi daha renkli, daha canlı bir hale getirebilir. Bunu bir mekan kiralayarak yapabileceğiniz gibi evde evlenme teklifi organizasyonu şeklinde de düşünebilirsiniz. Kendi eviniz uygun değilse İstanbul’da Boğaz manzaralı bir daireyi birkaç saatliğine kiralama yoluna gidebilirsiniz. Ortamın amaca uygun bir şekilde süslenip hazırlanmasına gelince, Hayatımın Sürprizi ekibi olarak size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Arda Turan – Berkay Şahin Olayı

30 Ocak 1987 İstanbul doğumlu Turan’ın kariyeri, son yıllarda saha içinde ve dışında yaşadığı olaylar yüzünden ciddi bir düşüş gösterdi. Son günlerin bomba haberlerinden biri ise Arda Turan – Berkay Şahin kavgası idi. Bu olay henüz tam olarak aydınlığa kavuşmadı ama Berkay ve eşinin iddialarına bakılırsa kavga, Arda’nın Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin’e laf atmasının ardından patlak verdi. Emirgan’daki bir mekanda yaşanan kavganın ardından Berkay Şahin’in burnunun 15 yerinden kırıldığı ve hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Tarafların hakkında farklı ifadeler verdiği bu skandal olay halen güncel magazin haberleri arasında yer alıyor.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp