fbpx

Akrep Burcu Aşk Uyumları

, ,

Akrep Burcu & Koç Burcu

O ne kadar açık sözlü ve samimi olursa; senin de ona yaklaşman, güvenmen bir o kadar hızlı olacak.

Birbirinize karşı patronluk taslamaktan ne zaman ki vazgeçersiniz o vakit mutlu günler peşi sıra önünüze sıralanıverir.

Koç Burcu rekabetten hoşlanır, bunu çile yerine keyifli anlara dönüştürmek yine senin elinde. Nasıl mı?  Birlikte oyunlar oynayabilir, hatta rekabetin dozunu arttırmak için oyun sonlarına ödüller koyabilirsiniz.  İkinizin de cinsel güdüleri çok yoğun, buna karşın aranızdaki tek bağ da maalesef bu!..

Akrep Burcu & Boğa Burcu

Zıtlıkların uyumu karşımızda! Sen su grubuna aitsin, o ise toprak grubuna. Boğa Burcu’nun ayakları yere sağlam basar, her hayalin peşinden koşmaması bundan ileri gelir. Ama laf aramızda biraz da risk almaktan korktuğu için, her rüyaya dalmaz. Bu ilişkideki en güzel şey, birbirinize yetiyor olmanız. Yani senin için sadece onun; onun için de sadece yanında, senin olman yeter de artar bile. Elinizde şarap önünüzde pizza.. ehh ortam biraz da loş olursa, bunlar sizi birbirinize daha da yaklaştıracaktır. Artık filmin devamı sizden… İkinizin de sosyal ortamlardan uzak oluşu birbirinizi evde daha da çok şımartmanıza imkan sağlıyor. Bize de bu günlerin tadını çıkartın demekten başka bir şey düşmüyor.

Akrep Burcu & İkizler Burcu

Onun hızına ayak uydurabilecek misin bilemedik. İkizler burcu hızlı hareket eder, çok meraklıdır ve konuşmaya bayılır. Kurulu saat gibi patır patır döker içindekileri.

Meraklı karakteriyle de adeta senin gözün kulağın olmaya aday. Malum sen biraz dışarıyı penceren seyretmeyi seversin ya hani. İşte O, seni o seyrettiğin sokağa çıkartacak. Onunla birlikte olmak istiyorsan onun taleplerini geri çevirmemelisin! O gezmek, yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak ister. Bunları bil ve ona göre seçimini yap. Yok ben ona ayak uyduramam diyorsan, başlamadan bitirmelisin! Ama her şeye rağmen hayata biraz daha optimist bakmak istiyorsan, o sana madalyonun gülümseten tarafını gösteren pusulan olacaktır. Seçim senin…

Akrep Burcu & Yengeç Burcu

Sen daha sert, o daha kırılgan. Bu ilişkide dengeyi tutturmak biraz zor. Evet, ortak noktalarınız var ama farklı yönleriniz de bir o kadar çok. İkiniz de su grubu, sezgileriyle hareket eden, çoğu kez sessiz ve dingin bir yapıya sahip insanlarsınız. Gelgelelim farklılıklarınıza senin cinsel dürtülerin seni yerinde durultmazken, zaman zaman onun anaç tavırları sebebiyle aradığımı bulamadım diyebilirsin… Ayrıca sen sezgilerinle hareket etmenin dışında, fazla şüpheci ve kıskanç davranabiliyorsun. O ise  nedendir bilinmez,  çoğu kez bunalımdan bunalıma trans halinde… O, böyle bir durumda iken onun nazına katlanabileceksen; emin ol, O da kendi yöntemleriyle seni mükafatlandıracaktır. Yengeç Burcu çok sevgi yüklüdür. Senin duygu durumunu kolayca sezinler ve bakışlarıyla bile ondan ne talep ettiğini anlayıp, ona göre davranır. Onun kıymetini bilmeli, üzerine çok gitmemelisin!

Akrep Burcu & Aslan Burcu

Ona söz dinletmek istiyorsan,  ona karşı herkese davrandığın gibi davranmaktan vazgeçmelisin önce! Laf sokmaların, bağırmaların, kaprislerin Aslan burcuna vız gelir tırıs gider, demedi deme. Çünkü o da en az senin kadar inatçı, gururlu ve de otoriter birisidir. Aslan burcunu kışkırtmak istiyorsan böyle davran tabi, ona lafımız yok. Fakat onun isteklerin doğrultusunda hareket etmesini istiyorsan, onu pohpohlamalı ve ona karşı nazik olmalısın. Ayrıca onu karşına alman da pek akıllıca olmaz. Hem sen derdini, isteklerini net ve tatlı dille ona aktarırsan emin ol, o da kollarını açıp seni sarıp sarmalar. O sosyal birisi, sen ise kendi halindesin. Tartışmalarınızın dönüp dolaşıp geleceği nokta bu olacak. Her şeyiniz zıt! O bonkör, paylaşmayı seven, dinamik ve iddialı iken; sen ketum, kıskanç, şüpheci ve durağansın.  Cinsel anlamda çok uyumlusunuz fakat birbirinize karşı sert çıkışlarda bulunmak yerine daha nazik olursanız mutlu olabilirsiniz. Senin şahsına münhasır tavırların Aslan’ın merakını cezp edecektir. Zor bir birliktelik fakat imkansız değil…

Akrep Burcu & Başak Burcu

Başak burcu kadar kimse sana taviz vermez. Eğer çok mutlu olacaksan, ilişkinin dümenini hemen ellerine bile bırakıverir. Onun kadar sabırlı, pratik ve hayattan beklentisi minimum olan bir başka insan daha çıkar mı karşına bilemedik.

Tabi buna karşın; bu dünyaya bir kez daha gelsen huyu kurusun, bir o kadar da seni eleştiri yağmuruna tutan bir başka insan tanır mısın onu da bilemiyoruz.

Dedik ya bu ilişkinin dümeni senin elinde! Onun senden öğreneği çok şey var. Burada iş sana düşüyor. Bu ilişkide çok mutlu olursanız bu senin başarın olacak. Keza mutsuz olursanız bu da senin başarısızlığın. Mesela ne mi öğretebilirsin?  Romantik olmayı. Sen de fark etmişsindir ilk bakışta; o çok düz mantık. Yani biraz sürprizlere açık olmayı ve sürprizler yapmayı öğretebilirsin ona. Haydi, görelim hünerlerini…

Akrep Burcu & Terazi Burcu

Adaletin dengesi bozulursa terazinin de dengesi şaşacaktır. Senin sürekli kontrolü elinde tutma çaban, onu sindirmeye çalışman aranızda sürtüşmelere sebep olacaktır. Terazi burcu barışçıldır, eğer ona kulak verirsen aranızdaki problemler büyümeden hemen çözülebilir. O yapısı gereği kin tutmaz. Eğer sen de birazcık intikam alma duygunu bastırabilirsen aranızın kötü olması için ortada hiçbir sebep kalmaz. O eğlenceli ve sosyal ortamların insanıdır. Sokakta yürürken neredeyse selamlaşmadığı biri yoktur. Ayrıca hızlıca ortama adapte olup var olan çevresini her geçen dakika genişletmesi senin pek hoşuna gitmeyecek zannımızca, zira sen yalnızlığı seversin. O ise yalnız kalamaz. Ama buna rağmen seninle, senin büyüne de kapılıp gidiverebilir.

Akrep Burcu Kadını & Akrep Burcu Erkeği

İki baskın karakter yan yana. Karşınızda kendinizi görmek nasıl bir duygu? İhtiraslar, kıskançlıklar ve de gerçek anlamda sadakat ile çerçevelenmiş bir ilişki sizinki…  Malum pek bir kuşkucusunuz ya, eğer bu kez içinize kuşku düşürmez iseniz bu ilişki uzun soluklu olabilir. Sanki bedeniniz ve aklınız karşı tarafta mevcut. Hani bazen olur ya, aklımı okudun deriz, işte bu olay sizde fazlasıyla mevcut.

Bir şey yapmak ya da söylemek isterseniz bunu belirtmenize gerek yok, göz göze gelmeniz yeterli. İkinizin de duygusal yönü fazla gelişmiş olduğu için beraberliğinizi her şeyin üzerinde tutacaksınız. Ayrıca cinsel yönden de hararetli ve de hareketli günler sizi bekler.

Akrep Burcu & Yay Burcu

10 üzerinden 6 – 7 puan alabilecek olan bu ilişkinin en büyük risklerinden biri Akrep burcu kişisinin kıskanç ve aşırı sahiplenici tavrının özgürlüğüne son derecede düşkün biri olan ve kendisine karışılmasından hiç hoşlanmayan Yay burcu kişisini çileden çıkarabilecek olmasıdır. Fakat sen, Yay; bir Akrebe yakınlık duyuyorsan onun bu tutumundan çok korkmamalısın. Partnerin güvenmeyi çok geç öğrenen biridir ama onun derinliklerine inebilir, güvenini kazanabilirsen seni mutlu etmek için elinden geleni ardına koymayacaktır. Bu beraberliğin seks boyutunun oldukça, hatta belki inanılmaz derecede güzel olacağını da ekleyelim. Sizinki hem ateşli kavgaların, hem de büyük bir aşkın bir arada yaşandığı fırtınalı bir ilişki olacaktır.

Akrep Burcu & Oğlak Burcu

Dengeli ve pratik Oğlak burcu kişisi ile yoğun duygulara ve tutkulara sahip olan Akrep kişisi bu yönleriyle birbirlerini çekerler. Sen, Oğlak; Akrep burcundan olan partnerine bir şeyi kabul ettirmenin zorluğundan bazen hoşlanırsın, bazen de bu duruma tahammül etmekte güçlük çekersin. İkinizin de tek eşliliğe önem veren kişiler olmanız ilişkinizde bu açıdan sorun yaşamanızı engeller. Cinsel açıdan da uyumlusunuzdur ama Oğlağın yoğun iş hayatından kaynaklanan gerginliğini üstünden atamaması ve bazen sekse zaman ayırmaktan kaçınması yüzünden problem çıkabilir. Akrep aradığı temel şeyleri, yani aşk ve tutkuyu Oğlakta bulacaktır. Bu ilişki ilerleyen zamanlarda başlangıçtaki tadını yitirebilir, zorlayıcı bir hal alabilir, hatta bitebilir de. Ama taraflar aralarındaki tutkuyu her zaman arayacaklardır.

Akrep Burcu & Kova Burcu

Bu ilişki başlangıçta umut verici görünse bile zaman içinde sorunlar baş göstermeye başlar ve hatta durum çekilmez bir hale gelebilir. Çünkü ortada herhangi bir konuda aynı fikirde oldukları çok nadir görülen 2 kişi vardır ve Akrep burcu kişisiyle Kova burcu kişisi bir süre sonra bu yüzden birbirlerini hırpalamaya başlarlar. Sen, Kova; bağlanmayı ve söz vermeyi pek sevmezsin. Bu yüzden Akrebin kıskanç ve talepkar davranışları sana itici gelecektir. Ayrıca Akrebin duyguları yoğun, cinsel dürtüleri son derecede güçlüdür ve senin gibi aşka karşı mesafeli duran biri bunu anlamakta zorluk çeker. İlk zamanlarda Akrebin tutkulu davranışları seni de ateşler belki ama zamanla onunla seks yapmayı bir angarya olarak görmeye başlarsın. Sözün kısası, bu ilişkiye bir şans tanısanız da çok umut bağlamamalısınız.

Akrep Burcu & Balık Burcu

Sen, Akrep ve sen, Balık; birbirinize sıkı sarılın ve birbirinizin değerini bilin, çünkü yıldızlar ilişkinize şans tanıyor. Vurdumduymaz ve çapkın havasının altında herkese göstermediği duygusal bir kişilik saklayan Akrep, hassas ve duygusal Balık burcu kişisinden hoşlanacak ve ona değer verecektir.

Başkalarının sorunlarına çareler arayan duyarlı ve anlayışlı Balık kişisi Akrebi incitmez ve rahatlatır. Akrep güvenmediği kişilere kendini açmaz, onlarla yüzeysel ilişkiler kurar. Balık kişisi Akrebin güvenini kazanır, onu sadakatine inandırabilirse aralarında güzel bir aşk ilişkisi yaşanır. Akrebin ise, kendi dünyasıyla dış dünya arasında bir savunma duvarı çekmiş olan Balığın duvarını yıkıp iç dünyasına girmek için çaba göstermesi gerekir.

 


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp