fbpx

Afişle Sürpriz Fikirleri

, , ,

Sevgiliye sürpriz yapmanın o kadar çok yolu var ki. Yaratıcı düşündükten sonra bütün ortamlar bunun için uygun. Evler, restoranlar, plajlar, caddeler, sinema – tiyatro salonları, tekneler… Ortamı düşünülen organizasyon için uygun hale getirmenin yolları da çok çeşitli. Bunun için balonlar, çiçekler, gül yaprakları, mumlar, fenerler kullanabilir. Güzel bir masa veya aniden ortaya çıkacak bir hediye paketi hazırlanabilir. Özel bir video çekilebilir. Afişle sürpriz fikirleri de gayet güzel olabilir. Doğum günü, evlilik yıldönümü, evlenme teklifi ve benzer organizasyonlar için çok güzel kişiye özel afişler hazırlanabiliyor. Bu tip afişlere istediğiniz fotoğraflar koyulup, arzu ettiğiniz sözler yazılabiliyor. Sevgiliniz veya eşiniz hiç beklemediği bir anda aşkınızı, özleminizi ifade eden veya teklifinizi ya da iyi dileklerinizi dile getiren böyle bir afişle karşılaşınca çok mutlu olmaz mı, ne dersiniz?

​Sokakta Sürpriz

Düşünün; ikiniz bir yerde oturmuş sohbet ediyor veya sokakta yürüyorsunuz. Partneriniz hiçbir şeyin farkında değil. Ama siz az sonra çok keyifli anlar yaşanacağını biliyorsunuz ve bunun heyecanı içindesiniz. Hayatımın Sürprizi ekibi ile anlaşmışsınız. Birazdan görevli arkadaşlarımız birdenbire karşınıza çıkacaklar. Önce bir ses bombası istediğiniz şarkıyı çalacak, sonra da üstünde dilediğiniz sözlerin yazılı olduğu bir afiş açılacak. Bu afişte sürprizin amacına göre “Benimle Evlenir Misin?”, “Seni Çok Seviyorum”, “Doğum Günün Kutlu Olsun” gibi sözler yazılı olabilir. Afiş açıldıktan sonra da 2 tane volkan ve 2 adet konfeti patlatılacak. Bu keyifli aksiyona farklı detaylar eklenmesini de isteyebilirsiniz. Örneğin partnerinize önceden hazırlatılmış güzel bir çiçek buketi veya 1 demet renkli, baskılı balon verilebilir ya da müziğin canlı olması sağlanabilir.

Afişle sürpriz organizasyonları ekonomik evlenme teklifi veya kutlama fikirleri arayanlar için güzel bir alternatiftir. Farklı detaylar eklemek isterseniz, bu, fiyatı değiştirir. Örneğin ortamda canlı müzik yapacak bir veya birkaç müzisyen de olmasını isterseniz ödemeniz gereken ücret yükselir.

Sevdiklerinizi mutlu edecek organizasyonlar planlarken bazı unsurları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Hava durumu açık hava organizasyonları için önemlidir. Hazırlanan sürprizin karşı tarafın hoşuna gideceğinden emin olmaya çalışmalı, planınızı yaparken onun beğenilerini dikkate almalısınız. Belli bir hayali varsa onu gerçekleştirmeniz güzel olur. Belli bir ortam süslenecekse malzemelerin cinsi ve renkleri hoşlanacağı tarzda olmalıdır. Sürprizin doğru zamanda yapılmasına da dikkat etmelisiniz. Çiftin arası bir sebeple bozukken yapılan organizasyonlar her zaman umulan sonucu vermeyebilir.

Güncelleme Tarihi: 27.11.2023


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp