fbpx

Adrese Teslim Sürpriz Malzemeleri

, ,

Sevilen birini mutlu etmenin keyfini bilen bilir. İster özel bir günde, ister durduk yerde olsun; eşinize, sevgilinize, arkadaşlarınızdan veya aile bireylerinden birine yaptığınız güzel bir sürprizin o kişiye verdiği mutluluk size iç rahatlığı, huzur ve hoşnutluk olarak geri döner. Bunun için özel bir ortam hazırlamayı planlıyorsanız adrese teslim sürpriz malzemeleri hayatınızı kurtarabilir.

Piyasada bir doğum günü ya da “beni affet”  organizasyonu, yıldönümü, sürpriz evlilik teklifi; aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon için uygun malzemeler bulabilirsiniz. Veya planınızı bize, yani Hayatımın Sürprizi ekibine anlatma yoluna da gidebilirsiniz. Sizin için amacınıza uygun çeşitli organizasyon malzemeleri temin edebilir, bunları verdiğiniz adrese gönderebiliriz. Dilerseniz ne tür malzemeler kullanmanız gerektiği konusunda fikir de verebiliriz. Ne dersiniz, kulağa hoş gelmiyor mu?

Organizasyon İstanbul’da yapılacaksa mekanı bu gibi malzemelerle dekore etme işini de üstlenebiliriz.

Sürpriz Malzemeleri

Tekne, otel odası veya ev süsleme için kullanılan malzemelerde organizasyonun türüne göre ufak tefek değişiklikler olabilir. Örneğin romantik bir organizasyon için ortam hazırlarken partnerinizin sevdiği çiçekler veya aksesuarlar gibi eklemeler yapabilirsiniz. Fakat aşağıdaki malzemeler bu tarz organizasyonların hemen hepsinde kullanılır:

*Tea light mumlar

*Şamdan mumları, blok mumlar

*Kalp formunda üretilmiş kırmızı mumlar

*Balonlar (yuvarlak, kırmızı renkli ve kalp biçiminde vb), bir araya getirilerek belli bir form (kalp formu gibi) oluşturan tek veya karışık renkli balon demetleri

*Gül yaprakları

*”Seni seviyorum”, “love”, “mutlu yıllar”, “iyi ki doğdun” gibi kelime ve sözcükleri oluşturan farklı boyutlardaki harf grupları. Bunları bir masanın üstüne serpiştirmek, pencereye veya duvara asmak için kullanabilirsiniz ve boyutlarını buna göre seçmeniz gerekir.

*Folyo balon harfler ve rakamlar (Belirli kutlama metinleri, sevgi ifadeleri, çiftin isimlerinin baş harfleri, doğum günü olan kişinin gireceği yaş, evlilik yıldönümü, ilişkinin süresi gibi şeyler için kullanılabilir.)

Seçtiğiniz adrese teslim sürpriz malzemeleri ile bu şekilde mutlu etmek istediğiniz eşinizi, sevgilinizi veya arkadaşınızı etkileyecek güzel bir dekor hazırlayabilirsiniz. Web sitemizde size bu konuda fikir verecek birçok süsleme örneği bulabilirsiniz.

Kişiye Özel Detaylar Önemlidir

Dekoru ve detayları ayarlarken kişiye özel bir şeyler de eklemenizi tavsiye ederiz.  Bu, müzik olarak sürpriz hazırladığınız kişinin hoşuna gidecek parçaları tercih etmek veya etrafa onun için anlamı olan, özellikle beğeneceği tarzda birkaç aksesuar veya çiçek serpiştirmek şeklinde olabilir.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp