fbpx

Adalarda Evlenme Teklifi

, , , , ,

Varlıklarından sadece İstanbul ve çevresinde yaşayanların değil başka şehirlerde yaşayan kişilerin de haberdar olduğu Prens Adaları; daha doğrusu bu adaların içinde yerleşim olan 5 tanesi deniz kenarında gezip dolaşmak, çay – simit veya rakı – balık keyfi yapmak, romantik saatler geçirmek, doğa gezintileri yapmak ve fotoğraflar çekmek için çok uygun yerlerdir. Hayatımın Sürprizi ekibi olarak hizmet verdiğimiz ilin bu bölümüne de el attık tabii ki ve çok keyifli bir Adalar’da evlenme teklifi organizasyonuna imza attık. Vintage tarzı aksesuarlar, esas kız Tuğba pembeyi çok sevdiğinden pembe renkli objeler, papatyalar, rüzgarda bir o yana, bir bu yana dans eden pembe beyaz tüller, maskeler ve balonlar kullandığımız bu organizasyon bize de, Tuğba – İbrahim çiftine ve arkadaşlarına da büyük bir mutluluk verdi.

Vintage tarzı evlenme teklifi de diyebileceğimiz bu romantik organizasyon için Heybeliada’nın tepelerindeki bir kameriyeyi itinayla süsledik.

Kalp şeklinde tabelalar, içinde çiftin fotoğraflarının olduğu çerçeveler, dekoratif aksesuarlar ve çiçeklerle güzel bir masa süsleme çalışması yaptık. Kalp kutuların içine yerleştirilmiş ikramlık kurabiyeler ve sırf Tuğba’nın göz zevki için aldığımız pembe radyo da orada yerlerini aldılar. Unutmadan, bir de kuş kafeslerimiz vardı. Yepyeni tüllerimiz içinde oturulacak banklar da olan kameriyeyi hem güzelleştirdi, hem de dışarıya kapattı. Ekip üyelerimiz ve çiftin arkadaşları yolda, üstüne fotoğraf basılmış tişörtlerle onların karşısına çıkma işini başarıyla yerine getirdiler. Tuğba’yla İbrahim’in arkadaşları olaya ayrı bir renk ve enerji kattılar. Ama baş başa olmayı tercih eden çiftler için o tarzda bir Heybeliada’da evlilik teklifi organizasyonu da yapabiliriz tabii ki.

Müşteri memnuniyetini sağlamak herhangi bir firmanın başlıca amaçlarından biri. Hatta en temel amacı olmalıdır tabii ki ve bu bizim için de geçerli. Fakat evlilik teklifi, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi durumlar için sürpriz organizasyonlar hazırlayan bir ekip olarak şöyle bir şansımız var ki biz müşterilerimizin memnuniyetini görüyoruz. Parlayan gözlerine, bazen heyecandan titreyen ellerine, birbirlerine nasıl baktıklarına, ellerinin nasıl kenetlendiğine, birbirlerine nasıl aşkla sarıldıklarına tanık oluyoruz. Buna, emin olun, paha biçilemez. İnsana güzellik geçiyor, umut geçiyor, iyi düşünceler geçiyor böyle olunca. İşimizi bu kadar sevmemizin sebeplerinden biri de bu.

Ne dersiniz, kız arkadaşınıza Adalar’da evlenme teklifi yapmak hoşunuza gider mi acaba? Sizin başka bir hayaliniz mi var yoksa? Tabii, başımız üstüne, onun için de yardımcı olabiliriz, işimiz ve en büyük zevkimiz bu. Size bir telefon kadar yakınız. Arayın, görüşelim.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp