fbpx

35 Evlenme Teklifi Şarkısı Önerisi

Kız arkadaşınıza unutulmaz bir teklif yapmak istiyorsanız mekan, dekor, aksesuarlar, çiçekler, yüzük seçimi, fotoğraf ve video çekimleri gibi unsurlar hakkında detaylı olarak düşünmeniz gerekir. Afişli bir teklif düşünüyorsanız sizin için güzel, yaratıcı bir afiş tasarlayıp hazırlayabilecek bir baskı merkeziyle anlaşmalısınız. Büyük soruyu evinizde sormayı düşünüyorsanız evinizi amacınıza uygun bir şekilde süslemelisiniz. Planınızda müziğe de yer ayıracaksanız bir veya birkaç tane evlenme teklifi şarkısı alternatifi bulmalısınız.

Müzik Teklifinizi Daha Romantik, Daha Etkileyici Hale Getirir

Müzik, şartlar uygunsa, teklif organizasyonlarının çoğunda kullanılır. Canlı müzik veya banttan yayın formunda olması şartlara ve kişilerin taleplerine bağlıdır. Hayatımın Sürprizi ekibinde profesyonel müzisyenler de bulunuyor ve arzu ederseniz sizin için canlı müzik yapacak bir veya birkaç müzisyen ayarlayabiliyoruz. Bunun yanı sıra ses bombası, taşınabilir hoparlör gibi alternatiflerle banttan yayın da yapabiliyoruz.

Müzikli teklif organizasyonlarında çalınacak ya da yayınlanacak parçaları müşterilerimizin isteğine göre belirliyoruz. Çoğu zaman bizden yerli veya yabancı evlenme teklifi şarkıları önermemiz talep ediliyor. Bu yüzden, bu tip şarkılar arasından seçim yapmanıza yardımcı olacak bir liste hazırladık. Listeyi yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Aşkla, geleceğe dair hayallerle, birlikte yaşama ve yaşlanma isteğiyle ilgili sözleri olan bir evlenme teklifi şarkısı organizasyonun duygu, romantizm ve enerji seviyesini yükseltir. Önce sizin için özel bir önemi olan parçaları ya da kız arkadaşınızın favori şarkısını çaldırıp böyle bir şarkıyı teklifin hemen öncesinde ve esnasında çaldırmayı da tercih edebilirsiniz.

Canlı müzik pek çok organizasyonda kullanılabilir. Örneğin sokak sürprizleri sırasında çok güzel bir etki yapar.  Sadece sizi değil, oradan geçmekte olan diğer insanları da etkiler. Bir kumsal organizasyonu sırasında denizin ve dalgaların sesiyle bir araya gelince ortamın romantik havasını güçlendirir.

Ekonomik bir teklif alternatifi arıyorsanız banttan yayını tercih etmelisiniz. Canlı müziğin maliyeti, müzisyenlere de ücret ödenmesi gerektiğinden, banttan yayına göre daha yüksektir.

En Güzel Evlenme Teklifi Şarkıları

Yüreğimden Tut – Eylem Aktaş

Sen Benim Şarkılarımsın – Cem Adrian – Hande Mehan

Daha Bi’Aşık – Ayla Çelik

Tencere Kapak – Kenan Doğulu

Sevme Zamanı – Oya /Bora

Bağdat – Ayla Çelik

Delibal Klip Mutlu Sonsuz – Çağatay Ulusoy

Daha Gidecek Çok Yolumuz Var Yarim – Leman Sam

Aşkım Benim – Mustafa Ceceli

Bir Ömürlüğüm – Buray

Farketmeden – Demet Evgar

Ömrümün Sahibi – Rafet el Roman

Sen Yanımdayken – Toygar Işıklı

Sultanım – Mustafa Ceceli

Sensiz Olmaz – Bülent Ortaçgil

Teklif – Özcan Deniz

İyi Ki Hayatımdasın – Mustafa Ceceli

Senden Daha Güzel – Duman

Söyle Canım – Erol Evgin

Cennet – Ferhat Göçer

Teklif Ediyorum – Hakan Altun

Gelinim – Kenan Doğulu

Elleri Ellerime – Duman

Sevemez Kimse Seni – Muazzez Ersoy

Dudaklarında Arzu – Göksel

Seni Bana Yazmışlar – Oya / Bora

Çocuklar Gibi – Sezen Aksu

İlan – ı Aşk (Kutsi)

Fikrimin İnce Gülü – Sema

Perfect (Official Music Video) – Ed Sheeran

All of Me – John Legend

Thinking Out Loud (Official Video) – Ed Sheeran

Marry You – Bruno Mars

Wonderful Tonight (Official Live Video) – Eric Clapton

True Companion – Marc Cohn

Evlenme Teklifi Şarkısı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Rastgele karar vermeyin. Piyasada bu türden pek çok şarkı bulabilirsiniz ama özellikle sizin için uygun olanları bulmaya çalışın. Seçtiğiniz şarkının veya şarkıların sizin duygularınızı, hikayenizi yansıttığından emin olun.

Kız arkadaşınızın beğenilerini de dikkate alın. Uygun bulduğunuz bir şarkı çok sevdiği bir şarkıcı tarafından da seslendirilmişse onu tercih edin.

Şarkının teklif sözleri içermesinin zorunlu olduğunu düşünmeyin. Sizin aşkınızı dile getiren, sizin duygularınızı ifade eden romantik parçalar da gayet güzel bir alternatiftir.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp