14 Şubat’ta Evlenme Teklifi

, ,

Sevgililer Günü özel günler arasında çiftlere özgü ve romantizm odaklı bir gün olmasıyla fark yaratıyor. Bu yüzden de dünyanın farklı yerlerinde birçok kişi 14 Şubat’ta evlenme teklifi yapma fikrini cazip buluyor. Romantik bir evlilik teklifi için gayet uygun bir gün gerçekten de, aynı zamanda bu teklifi yapmaya hazırsanız; duygularınızdan, şartlarınızdan ve “Evet” cevabı alacağınızdan eminseniz tabii ki. Hayatımın Sürprizi ekibinin bu konuda sizin için neler yapabileceğini öğrenmek ister misiniz? Pek çok şey yapabiliriz ve üstelik büyük bir zevkle yaparız bunları. Koşturmak, üşümek, yorulmak, terlemek, hava şartlarında veya başka bir şeyden dolayı endişelenmek, olası aksilikler için B planları yapmak, hepsine değer; çünkü bunların ödülü sizin mutluluğunuz olacak.

Sevgililer Günü’nde Evlenme Teklifi

Aklınız nasıl bir teklif yapacağınızla ilgili olarak karışık olabilir. Kesin bir karara varmak için kız arkadaşınızın ne tip ortamlardan ve aksiyonlardan hoşlandığını, kendi tarzınızı ve bütçenizi dikkate almalısınız. Ucuz evlenme teklifi fikirleri arıyorsanız size bir evlenme teklifi afişi bastırarak, aldığınız yüzüğü kız arkadaşınıza orijinal bir şekilde takdim ederek, kendi imkanlarınızla hazırladığınız bir organizasyona müzisyen temini gibi katkılar sunarak, teklif ortamını süslemeniz için konsepte uygun obje ve aksesuarlar temin ederek yardımcı olabiliriz. “Benim bütçem geniş, şık ve gösterişli, her şeyin en iyisinin yer aldığı bir teklif planlıyorum” diyorsanız o kategoride de oldukça fazla alternatifimiz var.

Şık bir mekanda evlenme teklifi yapma fikrine nasıl bakıyorsunuz? İstanbul’un Sapphire, Kız Kulesi gibi elit mekanlarıyla bağlantılarımız var ve Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi yapma hayalinizi böyle bir mekanda gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz. Bir evlenme teklifi videosu hazırlatmayı düşünüyorsanız istediğiniz konseptte bir video hazırlayabiliriz. Genel olarak İstanbul’da sürpriz organizasyonlar hazırlayan bir ekip olmakla beraber, videolar söz konusu olduğunda İstanbul dışına da hizmet verebiliyoruz.

14 Şubat itibarıyla evde evlenme teklifi yapmayı düşünüyorsanız evinizin bir kısmını sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek dekoratif ve romantik bir ortama dönüştürebiliriz. Kadınların çoğu romantik ortamlardan hoşlanır. Kız arkadaşınızın kendisi için onlarca mumla, gül yapraklarıyla, fenerlerle, balonlarla süslenmiş olan ortamı görünce nasıl mutluluk ve heyecan duyabileceğini düşünebiliyor musunuz? Bu Sevgililer Günü’nde evlenme teklifi almış olmak onun için hayatı boyunca unutamayacağı muhteşem bir anı olacak.

Teknede, tiyatroda / sinemada evlenme teklifi ve barkovizyonla evlenme teklifi gibi organizasyonlarımız da var sizin için. Hepsinin detaylarını web sayfamızdaki fotoğraf ve video galerilerinde görebilir, telefonla, e – posta ile iletişim kurarak ayrıntılar hakkında daha çok bilgi isteyebilirsiniz.


Yorum Yap

Chat with us on WhatsApp